Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 1296
Durrës , 645
Shkodër , 214
Vlorë , 201
Korçë , 82
Fier , 76
Lezhë , 73
Elbasan , 53
Sarandë , 42
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

18 Sht 10:04
Linku:
Apartamente , Tiranë

shitet apartament 1+2 ne rrugen Kostaq Cipa

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 13:28 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Univers City.

69 890 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:28 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Univers City.

68 480 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:27 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Univers City.

45 550 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 13:27 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Univers City.

50 370 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 13:12 Apartamente , Durrës

Shitet, Shtëpi Private, Tregu Industrial, Durrës

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:41 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon 66 Metra Neto ��Hotel Adriatik,Plazh��

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:40 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1+Ballkon • 66 Metra Neto��Hotel Adriatik,Plazh��

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:40 Apartamente , Durrës

Shitet • 2+1 + Ballkon 106 Metra Neto��Flagship Center,Lagja

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:40 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon 56 Metra��Shkembi Kavajes��• 59'000€ ✅

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:40 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon• Vije e pare me derin (Jo pamje nga det

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:39 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 • 91 Metra��Plazh Durres��• Total Mobiluar

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:39 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament• 1+1+Ballkon • Shume prane Detit

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:38 Apartamente , Durrës

Shitet • 2+1 • 79 Metra Neto��Shkolla Qemal Mici��

Numri i dhomave: 3
Sot 12:38 Apartamente , Durrës

At Plazh Durres — Shitet Apartament • 47 Metra Neto Plazh

40 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:37 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 • 87 metra Neto��Shkozet�� • 40'000€

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:36 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1 (Mundesi per 2+1)��Vollga Lagja 1 Durres��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:33 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 DON BOSKO.

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:33 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1+Ballkon 54 Metra NetoKati 0, • Shume prane deti

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:33 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Univers City, Tiranë.

48 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:33 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Univers City, Tiranë.

68 480 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:33 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Univers City, Tiranë.

69 308 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:33 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Univers City, Tiranë.

66 640 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:33 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Univers City, Tiranë.

69 890 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:33 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Univers City, Tiranë.

45 550 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:30 Apartamente , Tiranë

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1.

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:30 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartamenti 2+1+2, Misto Mame.

127 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:30 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Univers City, Tiranë.

693 080 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:29 Apartamente , Tiranë

��Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:29 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ��Astir��Shitet Apartament 1+1 ��Astir

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:29 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Ambasada Amerikane, Tiranë.

102 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:29 Apartamente , Tiranë

Kryefjala e kompleksit “Green Terrace”

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:29 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1, Don Bosko ,Tiranë

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:29 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 , GOLEM!

78 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:28 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

84 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Berat

apartamente 01

1 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 11:16 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, NË ASTIR

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 10:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PLAZH DURRES

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione