Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 43215
Durrës , 12683
Vlorë , 4072
Shkodër , 2243
Elbasan , 1182
Sarandë , 1085
Fier , 820
Lezhë , 761
Kavajë , 555
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

Sot 05:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Fier

SHESIM APARTAMENT 3+1+2+ 2 + GARAZHD NE QENDER TE FIERIT

123 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 05:19
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet apartament ne bllok me planimetri perfekte

265 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 05:19
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Vollga Durres 80000 Euro

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
29 Maj 18:10
Linku:
Apartamente , Durrës

Aprt.2+1 me pamje deti/ vije e pare

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

Sot 10:55 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Muhamet Gjollesha

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:55 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Myslym Shyri

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:55 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Jordan Misja

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Komuna Parisit

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Laprake

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Kopeshti Botanik

96 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Spitalet

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Kodra e Diellit

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Tulipan

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Lion Park

550 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Zogu i Zi

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Is Rest Durresi

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

162 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Brryli

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Qender

193 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Fusha Aviacionit

78 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 10:53 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Inxhinieria

144 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 10:53 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Liqeni Thate

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:53 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Rr, Bardhyl

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 10:53 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 afe rr, Bardhyl

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:53 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Spitalet

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 10:53 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 Kodra e Diellit 2

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 160
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Spitalet

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Mine Peza

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosko

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Bllok

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shiten Apartamente ne Kamez

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Ali Demi

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Fresk

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Mine Peza

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Sheshi Wilson

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 2+1 ne Myslym Shyri

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Rr, Dibres

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Turdiu

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir Vila L

112 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Kodra e Diellit 2

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Ali Demi

123 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Myslym Shyri

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Porcelan

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 10:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Ali Demi

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:31 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:31 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Rr, Kavajes

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 10:16 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te rr, Bardhyl

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 10:16 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 4+1 te 21 Dhjetori

145 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 10:16 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Magnet 21

206 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 10:15 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione