Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 44015
Durrës , 13818
Vlorë , 4067
Shkodër , 2243
Elbasan , 1184
Sarandë , 1086
Fier , 823
Lezhë , 763
Kavajë , 564
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

28 Maj 10:06
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet apartament ne bllok me planimetri perfekte

265 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:40
Linku:
Apartamente , Tiranë

Univers City, ap. 2+1+BLK Kati 8, 90.3 m² 73.000 Eur

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 10:48
Linku:
Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT REZIDENCIAL 2+1 NË KOMPLEKSIN ALBA

780 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 10:29
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Golem, Miam 2, Durres 55000 Euro

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online

Sot 20:23 Apartamente , Tiranë

Shiten 3 Ambjente Sherbimi Ne nje Ndertim te Ri, Oxhaku TR

2 900 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 20:23 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Brryli, 73.000euro

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 20:20 Apartamente , Durrës

Shiten 2 Apartamente 1+1 74-73m2 Pran Plazhit Golem Durres.

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 20:17 Apartamente , Tiranë

PRANE BAR ''OSLO'' ASTIR,SHITET APARTAMENT 1+1 (2 TUALETE) !

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 20:17 Apartamente , Tiranë

Shiten Apartamente 1+1 2+1 3+1 Ne Sauk te Vjeter Tirane.

1 400 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 20:14 Apartamente , Durrës

��87.000€�� 3+1+2+2 Ballkone.

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 20:11 Apartamente , Tiranë

✅️✅️OKAZION❗️❗️Globe rrg.Kavajes Super Vendodhje

166 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 20:11 Apartamente , Tiranë

Ambjet biznesi ne shitje nga pronari

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 20:05 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES!

91 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 20:05 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZHIN E DURRESIT, ZONA H

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 20:05 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 20:05 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT ME PAMJE DETI 1+1 NE PLAZH, RROTA E KUQE!!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 20:05 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ,PAMJE DETI !

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KAZAZIT NE DURRES!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE KAZAZIT DURRES!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1, VIJE E PARE ME DETIN ,PLAZH ILIRIA !

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

148 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHESIM SUPER APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES

89 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME OBORR + 2 POSTE PARKIMI , GOLEM !

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI, PLAZH, ILIRIA! 850€/m2

116 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH, ILIRIA, 850€/m2!

116 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, ILIRIA! 850€/m2

65 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

OKAZION SHITET APARTAMENT 3+1+2 , TEK LAGJA 7! 600 Euro \ m2

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA!

220 446 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE VOLLGA!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APRTAMENT 2+1+2 TE ISH URT!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+DY BALLKONE PRANE DREJTORISE SE POLICI

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT!

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES!

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE DURRESIT!

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE STACIONIT TRENIT!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER TRIPLEX NE VOLLGA,DURRES!!

354 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES ME PAMJE NGA PORTI !

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX TEK MUZEUMI NE DURRES!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 TE MALI I ROBIT!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK LULISHTE 1 MAJI !

158 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 , PAMJE DETI! VILA E ZOGUT, D

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI GOLEM ! ( +POST PARKIM

69 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 20:01 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1, RRUGA A.GOGA, DURRES

60 450 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 20:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 20:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 2+1 ne Myslym Shyri

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 20:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Rr, Dibres

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 20:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Turdiu

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 20:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir Vila L

112 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 20:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Kodra e Diellit 2

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 20:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Ali Demi

123 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 20:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Myslym Shyri

114 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Online

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione