Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 44195
Durrës , 13857
Vlorë , 4110
Shkodër , 2244
Elbasan , 1185
Sarandë , 1088
Fier , 825
Lezhë , 757
Kavajë , 577
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

Dje 05:19
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
26 Maj 12:46
Linku:
Apartamente , Vlorë

Garsoniere ne Shitje, Lungomare!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 05:19
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet apartament tek Aura

Numri i dhomave: 1

Sot 19:44 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re

63 750 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 19:38 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:38 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Golem

58 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Fusha E Reres, Durres. 52,000 €

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ,PAMJE DETI !

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KAZAZIT NE DURRES!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE KAZAZIT DURRES!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

OKAZION Shitet, Apartament 2+1,STADIUM Durres. 52,000 €

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

OKAZION, OPSIONE 1+1/2+1/3+1 DURRES, 800EU/M2

800 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1, VIJE E PARE ME DETIN ,PLAZH ILIRIA !

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Currila, Durres 1500EU/M2

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1,Vila E Zogut, Durres 300 €

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:37 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1, Yzberisht

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 19:37 Apartamente , Tiranë

SHES APARTAMNET 1+1 YZBERISHT

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Currila

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2 , Prane Kazazit, Durres 95,000 €

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Perla Resort, Gjiri I Lalzit, Durr

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Te Gjykata, Durres 95,000 €

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH, ILIRIA, 850€/m2!

116 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, ILIRIA! 850€/m2

65 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

Shitet, Duplex 3+1+2, Te Bulevardi Kryesor, Durres 185,000 €

185 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1, Prane Kopshtit "Sotir Noka", Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:37 Apartamente , Tiranë

Shes apartamnet 1+1 ne yzberisht 72000 euro

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI GOLEM

82 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 Plazh 68,000 Euro

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 Shkembi i Kavajes Durres

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 FUSHA E RERES DURRES

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 DURRES RRUGA ALEKSANDER GOGA

83 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET ,APARTAMENT 2+1+2

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

93 429 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1 San Pietro Gjiri i Lalezit

1 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Sot 19:37 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht

78 600 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:37 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1+Verand Yzberisht

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 DON BOSKO

122 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET GARSIONERE NE GOLEM

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES!

91 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA!

220 446 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE VOLLGA!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:37 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re, Tirane

78 720 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

SHITET APRTAMENT 2+1+2 TE ISH URT!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione