Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 48422
Durrës , 15009
Vlorë , 4784
Shkodër , 2362
Elbasan , 1267
Sarandë , 1149
Lezhë , 813
Fier , 813
Kavajë , 631
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

26 Sht 08:31
Linku:
Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek ”Twister Palace” ne Do

115 550 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Sht 20:11
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 me borr - Gjiri i Lalzit -

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 08:37
Linku:
Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 NE VOLLGA I SAPO MOBILUAR

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

Sot 12:45 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,Asl2,Ish Venue

132 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:45 Apartamente , Durrës

Shitet • 1+1+Ballkon• Vije e pare me derin (Jo pamje nga det

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:45 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1,NDERTIM I RI,NE DURRES!

69 349 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:45 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Ali Demi

123 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:45 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1,Vollga, Durres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:45 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2 , Prane Drejtorise se Policise, Dur

117 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 12:45 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh Iliria, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 12:45 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 te Ali Demi

104 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK TREGU I VOGEL!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 AFER SPITALIT, DURRES!

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:45 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE VOLLGA!

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 12:45 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Pamje Deti, Vila E Zogut, Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:45 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Gjiri I Lalezit

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:44 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 ne Mangalem21

66 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 DURRES!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 DURRES!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:44 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 • 91 Metra��Plazh Durres��• Total Mobiluar

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:44 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE NE SHKEMB KAVAJE!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:44 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE PAMJE DETI NE GOLEM!

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:44 Apartamente , Durrës

Shitet 2+1 + Ballkon 91 Metra • Total Mobiluar��Florida, Pl

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:44 Apartamente , Durrës

At Plazh Durres — Shitet Apartament • 47 Metra Neto Plazh

40 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE ISH URTJ-JA!

67 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:44 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Me Pamje Deti, White Hill, Currila

Numri i dhomave: 2
Sot 12:43 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1,Asl2,Ish Venue

148 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 12:43 Apartamente , Vlorë

1+1 apartment for sale

77 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 12:43 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1,Kompleksi Kontakt, Tiranë.

94 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 12:43 Apartamente , Tiranë

Shitet,Papafingo(3+1+2)+Garazh, Liqeni i Thatë, Tiranë

350 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 12:43 Apartamente , Durrës

Shitet • 2+1 + Ballkon 106 Metra Neto��Flagship Center,Lagja

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:43 Apartamente , Durrës

Shitet Super Apartament• 1+1+Ballkon • Shume prane Detit

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:43 Apartamente , Durrës

Shitet 1+1+Ballkon 54 Metra NetoKati 0, • Shume prane deti

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:43 Apartamente , Durrës

Qera 2+1+2 • Totalisht Arredim i ri dhe e investuar se fundm

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:43 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re , Tirane

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:43 Apartamente , Durrës

Shitet,Apartament 3+1+2,Vollga,Durres

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Sot 12:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2 , Prane Kazazit, Durres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione