Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 48242
Durrës , 14982
Vlorë , 4837
Shkodër , 2360
Elbasan , 1264
Sarandë , 1144
Lezhë , 811
Fier , 810
Kavajë , 642
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

22 Sht 20:44
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet: 2+1+2wc & 3Bllk ( Liqeni i Thate - Rassison )

219 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
23 Sht 18:02
Linku:
Apartamente , Vlorë

Okazion. SALE! Apartment 2+1+2 Lungomare!

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
22 Sht 20:44
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet: 2+1 **Kodra e Diellit 1 (me Sh. Hapesire)

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online

Sot 15:11 Apartamente , Durrës

Shitet, Penthouse, me pamje deti, Plazh, Durres.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:11 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK NEXT TO VALA MAR PREMIUM

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:11 Apartamente , Durrës

SUPER APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE NE QENDER TE DURRESIT !

265 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 15:11 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 PËR SHITJE TEK LIQENI I THATË

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:11 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLEPA!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:11 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA !

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:11 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO TEK ISH FABRIKA BUKES

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 15:10 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Prane Rruges se Portit, Durres

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:10 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 AFER SPITALIT, DURRES!

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:10 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKS JEDAS QENDER DURRES

77 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:10 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 50M LARG DETIT TE SHKEMBI KAVAJES !!

62 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:10 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 AFER SPITALIT, DURRES!

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:10 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 + GARAZHD NE LAGJEN Nr.5

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:10 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE VOLLGA DURRES

237 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:10 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE 1+1 NE GOLEM!

34 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:10 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE VOLLGA DURRES !

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 15:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Astir

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 15:10 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:09 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Liqeni Thate

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 15:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Shitet apartament 1+1

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:09 Apartamente , Durrës

APARTAMENT ME QERA 2+1+2 NE PLAZH !!

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 15:09 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

299 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:09 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VIJE TE PARE ME PAMJE DETI, QERRET!

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:09 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STACIONIT TE TRENIT, NE DURRES!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 15:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

SHITET HOTEL 600 M2 NE DHERMI 1.300.000 EURO

1 300 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 15:09 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE RESIDENCEN SAN PIE

198 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:09 Apartamente , Durrës

SHITET LUXURY DUPLEX VIJE E PARE ME DETIN NE PLAZH,DURRES !

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:09 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE ISH URT

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 15:09 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK "LURA 2", GJIRI I LALEZIT!

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:09 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 TE ISH-RAJONI, DURRES!

205 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Sot 15:09 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 15:09 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Laprake

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 15:08 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Inxhinieria

144 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 15:08 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Tulipan

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 15:08 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Shkoze

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 15:08 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te ish Ekspozita

128 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 15:08 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Rr, Kavajes

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 15:08 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Gj, Partizani

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 15:08 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Ish Rajoni, Durres

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 15:08 Apartamente , Tiranë

Shitet Super Apartament 1+1 ne Qender te Tiranes!

132 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione