Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 44533
Durrës , 13881
Vlorë , 4149
Shkodër , 2256
Elbasan , 1192
Sarandë , 1090
Fier , 813
Lezhë , 761
Kavajë , 598
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

26 Maj 12:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:52
Linku:
Apartamente , Durrës

Apartament me pamje nga deti - Sea view

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 23:02 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Aura

82 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 22:56 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Per Qira, Mbas FSHN-se!

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:56 Apartamente , Tiranë

APARTAMENTE NE SHITJE1+1,2+1,3+1 (mundesi pagese me keste).

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 22:56 Apartamente , Tiranë

DUPLEX PER SHITJE UNAZA RE

109 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:56 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te River Residence

91 400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 22:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Ferit Xhajko

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Sot 22:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Astir Vila L

107 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk

76 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Turdiu

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 22:51 Apartamente , Tiranë

Shitje Ap te Ali Demi

61 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 2+1 ne Myslym Shyri

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Mozaiku

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Liqeni Thate

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Porcelan

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Kopeshti Botanik

96 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te rr, Elbasanit

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosko

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Rr, Dibres

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+3 ne Qender Blv

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Komuna Parisit

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Sot 22:50 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBIN E KAVAJES PER SHITJE !

36 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet duplex 2+1+2 tek Blloku Rezidencial Kodra e Diellit 2

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit!

101 950 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Univers City!

73 451 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 1+1 tek kompleksi Univers City!

51 471 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Kodra e Diellit

108 072 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Bulevardi I Ri!

166 935 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Aura.

70 730 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Okazion !!Shitet apartament 2+1+2 tek “Grand Park Residence”

144 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga e Durresit!

279 400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Jordan Misja

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Ali Demi

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te 21 Dhjetori

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Zogu i Zi

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 22:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Inxhinieria

144 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 22:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Tulipan

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 22:49 Apartamente , Tiranë

Shiten Apartamente ne Kamez

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 22:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Bllok

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 22:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Qender

193 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Brryli

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Is Rest Durresi

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

162 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Kodra e Diellit

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 22:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Spitalet

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 22:48 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Ali Demi

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 22:48 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Kodra e Diellit 2

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 22:48 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Ali Demi

123 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 22:48 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Spitalet

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 22:48 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 Kodra e Diellit 2

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 160

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione