Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 48295
Durrës , 15033
Vlorë , 4865
Shkodër , 2361
Elbasan , 1266
Sarandë , 1145
Lezhë , 813
Fier , 813
Kavajë , 632
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

Sot 08:41
Linku:
Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 TEK STADIUMI NE DURRES,PER SHITJE!

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
21 Sht 10:51
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet 1+1 në plazhin Golem, Pas Kompleksit Shushica

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online

Sot 15:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet 2+1

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:16 Apartamente , Tiranë

Okazion!!!Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Durresit!

239 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Ali Demi, Tiranë.

225 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 15:14 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 Rruga e Durresit

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 15:13 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DURRES!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 15:13 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+1

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 15:12 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE SHIJAK !

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 15:12 Apartamente , Durrës

✅ Okazion ✅ 3+1+2+2 Ballkone

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 15:12 Apartamente , Tiranë

SHITEN APARTAMENTE TEK RRUGA E DURRESIT!

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 15:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1 TE ISH URT!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 Durres

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SPITALLE!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TE VOLLGA DURRES

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET GARSIONIERE ME PAMJE NGA DETI AFER HOTEL ADRIATIKU!

44 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 15:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA !

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:09 Apartamente , Tiranë

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:08 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 kompleksi Turdiu

116 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:08 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Ambasada Amerikane, Tiranë

102 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 15:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 GOLEM

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 15:07 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:04 Apartamente , Tiranë

Shitet: 2+1+2wc ( ALI DEM - Fusha) Kati 4, me Pamje *

128 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Online

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione