Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 48316
Durrës , 14997
Vlorë , 4844
Shkodër , 2356
Elbasan , 1264
Sarandë , 1143
Lezhë , 811
Fier , 809
Kavajë , 641
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

14 Sht 12:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1, PLAZH-DURRES

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

Sot 16:52
Linku:
Apartamente , Tiranë

RAST UNIK: 3+1+Kuzh. Vec +2wc &1 Depo (Ne qender, Selvia)

297 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Online
Sot 16:54 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 te Residenca "Future Home"

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 16:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te rr, Bardhyl

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 16:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Fusha Aviacionit

144 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 16:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te 5 Maji

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 16:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Medreseja

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 170
Online
Sot 16:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 2+1+2 ne Fresk

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 16:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Sheshi Wilson

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 16:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 16:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Bllok

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 16:51 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Rr, Bardhyl

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 16:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Laprake

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 16:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Inxhinieria

144 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 16:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Tulipan

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 16:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te ish Ekspozita

128 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 16:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Shkoze

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 16:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Rr, Kavajes

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 16:50 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 16:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Gj, Partizani

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 16:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Spitalet

133 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 16:49 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 afer Toptanit

299 900 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 16:48 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1+Oborr, SAN PIETRO GJIRI I LALZIT

190 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 16:50 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1,NDERTIM I RI,NE DURRES!

69 349 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:50 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI, MALI I ROBIT!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:50 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+Verande 116 m2 TEK SPITALI !!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:49 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER TE DURRESIT!

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:49 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MIAMI BEACH!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:49 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM !!!

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 16:47 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA !

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 16:47 Apartamente , Durrës

Plazh-Durres

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 16:47 Apartamente , Durrës

SHITET GARZONIERE NE GOLEM PRANE HOTEL PREMIUM!

34 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:47 Apartamente , Durrës

MUNDESI INVESTIMI,PAGESE ME KESTE.OKAZION!

45 487 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 16:47 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMANT 1+1 NE MALIN E ROBIT!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 16:49 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK MIAMI BEACH!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:47 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DURRES!

128 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 16:47 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE, DURRES!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:48 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PISHAT E BUTA,GOLEM!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 16:48 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 TE ISH-RAJONI, DURRES!

205 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

299 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:48 Apartamente , Durrës

OKAZION! SHITEN APARTAMENTE ME 650 EURO m2 NE GOLEM

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

SHITET PAPAFINGO 2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN KRYESOR, DURRES !

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE VIJE TE PARE ME PAMJE DETI, QERRET!

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES TEK ISH-URT!

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 2+1+ DEPO TEK SPITALI NE DURRES

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 DHE GARAZH NE DURRES

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E PARE ME DETIN!!

41 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE GOLEM,KOMPLEKS PRANE PLAZHIT

320 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, PRANE HOTEL ADRIATIK !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN ME TE RI GOLEM! 650€/M2

39 240 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione