Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 44022
Durrës , 13816
Vlorë , 4067
Shkodër , 2243
Elbasan , 1184
Sarandë , 1086
Fier , 823
Lezhë , 763
Kavajë , 564
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

26 Maj 12:47
Linku:
Apartamente , Vlorë

Apartament ne shitje 1+1 ne Uje te Ftohte

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 10:40
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2+2, Ne Iliria Plazh, Durres 80000

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
27 Maj 22:48
Linku:
Apartamente , Fier

Shitet shtepia 3+1. Lagjja 16prilli.Pallati i ri

69 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Online

Sot 02:24 Apartamente , Tiranë

shitet apartament 3+1+2 tek rruga dritan hoxha

166 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 02:24 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE LAGJIA 16!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 02:12 Apartamente , Durrës

SHITET GARSONIERE TEK SHKEMBI I KAVAJES

29 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online
Sot 01:40 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK GJYKATA

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 00:43 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1+2+ garazhd ne Komune te Parisit

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 00:26
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT RRUGA DURRESIT BUZE RRUGE OKAZION

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 00:16 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM, NDERTIM I RI!

45 615 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 00:04 Apartamente , Tiranë

Shitet/,Nderrohet Apartament 2+1 Tek Kompleksi turdiu.

131 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 00:01 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament i ri 2+1 ne rrugen 5 Maji Tirane

114 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 23:46 Apartamente , Tiranë

Kinostudio

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 23:42 Apartamente , Tiranë

Shesim godine 5-kateshe ne Sarande!!

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online
Dje 23:39 Apartamente , Tiranë

SHITETN APARTAMENTE 1+1 2+1 3+1 LAPRAKE FAZE NDERTIMI

88 750 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 23:30 Apartamente , Tiranë

''21 DHJETORI'' SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 !

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 23:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 2+1, PAMJE NGA DETI

97 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:21 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re, Tiranë

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 23:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1, KOMPLEKSI TOÇAK

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 23:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 2+1 NE ZONEN E GOLEMIT

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET GODINE BANIMI

300 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 23:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET DUPLEX

180 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 23:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTMENTI 1+1, PLAZH-DURRES

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 23:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 2+1 NE QENDER TE DURRESIT

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1 TEK "RESORT KAMELA 3"

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 23:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 3+1+2 NE VOLLGA, PAMJE NGA DETI

169 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 23:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 2+1, GOLEM (FOR SALE)

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 2+1, ISH RAJONI POLICISE

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENTI 1+1, PAMJE NGA DETI

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 23:08 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1 TE ISH URT

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:53 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1 ne Myslym Shyri

99 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Kopeshti Botanik

96 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 22:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Komuna Parisit

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 22:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Spitalet

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
Dje 22:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Kodra e Diellit

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 22:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Tulipan

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Dje 22:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Lion Park

550 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 22:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Is Rest Durresi

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 22:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

162 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 22:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Zogu i Zi

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 22:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Brryli

127 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 22:36 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 ne Qender

193 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 22:35 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Inxhinieria

144 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 22:35 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Fusha Aviacionit

78 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Online
Dje 22:35 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Liqeni Thate

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 22:35 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Laprake

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 22:35 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Rr, Bardhyl

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
Dje 22:35 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 afe rr, Bardhyl

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 22:35 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Spitalet

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 22:34 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 Kodra e Diellit 2

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 160
Online
Dje 22:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Myslym Shyri

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione