Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 48097
Durrës , 15129
Vlorë , 4803
Shkodër , 2367
Elbasan , 1276
Sarandë , 1147
Lezhë , 821
Fier , 817
Kavajë , 641
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

Sot 00:57
Linku:
Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 109 M2 �� ME LAVANDERI

90 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
25 Sht 14:44
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek Brryli!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Tet 20:24
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 me borr - Gjiri i Lalzit -

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 00:05
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
01 Tet 16:03
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartamente ne shitje Univers City

720 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 06:34 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, ne Vollga, Durres

280 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 06:31 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Gjiri i Lalezit

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 06:29 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Gjiri i Lalezit

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 03:05 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2, Ish Rajoni, Durres

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 02:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Tirane,shes Apartament 2+1,110 m² (Rr e Barrikadave)

202 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 01:53 Apartamente , Tiranë

Nderrohet me MAKINA

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 01:53 Apartamente , Tiranë

Kjo eshte Okazion

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 01:47 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK 21-DHJETORI, TIRANË.

176 600 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 01:47 Apartamente , Tiranë

Ekskluzive! Shitet apartament 2+1+2 ne Astir!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 01:47 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 2+1 ne Astir!

108 460 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:46 Apartamente , Tiranë

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek ”Twister Palace” ne Do

115 550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:30 Apartamente , Vlorë

DUPLEX PER SHITJE NE DRIMADHE

360 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 01:25 Apartamente , Vlorë

shitet zyre kati 2 transballkanike vlore

28 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 01:16 Apartamente , Tiranë

Shitet 2+1 Apartament.

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:58 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 141 M2

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:58 Apartamente , Elbasan

❌ OKAZION - SHITET 140 M2

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 00:58 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN APARTAMENTE ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 00:57 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 00:57 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 00:57 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN APARTAMENTE ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 00:57 Apartamente , Elbasan

��OKAZION

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 00:57 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:57 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 109 M2 �� ME LAVANDERI

90 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 00:57 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:56 Apartamente , Elbasan

�� KATI 2 , SHITET

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:56 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 00:56 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 2+1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:56 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 00:56 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:56 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 105 M2

87 150 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:39 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:36 Apartamente , Sarandë

Shitet-> Apartament ne qender Sarande

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:33 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 85M2 NE DURRES TEK ISH-URT!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 00:31 Apartamente , Durrës

Jepet gazonjere me qera afer kryqit kuq

Numri i dhomave: 1
Dje 23:50 Apartamente , Sarandë

Objekt 4 katesh në shitje me pamje nga deti

415 000 EUR

Numri i dhomave: > 10

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione