Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 43961
Durrës , 13717
Vlorë , 4068
Shkodër , 2245
Elbasan , 1184
Sarandë , 1087
Fier , 823
Lezhë , 764
Kavajë , 554
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

28 Maj 10:07
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+2+b

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Maj 12:46
Linku:
Apartamente , Vlorë

Garsoniere ne Shitje, Lungomare!

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 09:36
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2+2, Ne Iliria Plazh, Durres 80000

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
26 Maj 11:45
Linku:
Apartamente , Tiranë

1+1 ne shitje te Arlis Ndertim

1 LEK

Numri i dhomave: 1
Online

Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 3+1+2,Lakeland Residence, Tiranë

196 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 DON BOSKO

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 KOMPLEKSI AKSES TIRANA

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 KOMPLEKSI AKSES TIRANA

111 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 11:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA SAMI FRASHERI 226.000 EURO

226 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet , Apartament 1+1 , Rruga Jordan Misja , Tiranë.

89 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet , Apartament 1+1 , Rezidenca ''Aura'' , Tiranë.

76 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet , Apartament 1+1 , Rezidenca ''Aura'' , Tiranë.

79 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Laprake, Tiranë.

76 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2,Shallvaret, Tiranë

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Shkolla e Baletit, Tiranë

156 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online
Sot 11:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 TE RR. BARDHOK BIBA 180.000 EURO

180 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Mine Peza

113 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1+ Post Parkimi, Oasis Residence 2 , Tir

148 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë

210 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1, Oasis Residence 2 , Tiranë

130 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë

111 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

SHITET Ap 2+1,Pallat i Ri, Buze Rr. TEODOR KEKO (D6A3)

149 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 ne shitje Allias Tirane

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

SHITET Ap 2+1,Me hipotek, Rezidenca Future Home (C10A1)

167 160 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+Garazh, Liqeni I Thatë, Tiranë

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+Garazh, Liqeni I Thatë, Tiranë

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Materniteti I Ri

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Sauk,Tiranë

104 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Sauk,Tiranë

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:57 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 3+1+2,Lakeland Residence, Tiranë

196 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament ne Shitje te Rruga Jordan Misja

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online
Sot 11:54 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2 me dy ballkone per shitje, Astir!

104 700 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:54 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Rruga e Barrikadave

220 320 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:54 Apartamente , Tiranë

SHITEN APARTAMENTE “REZIDENCA LIV” FUSHA E AVIACIONIT!

1 150 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:54 Apartamente , Tiranë

SHITET SUPER APARTAMENT NE REZIDENCEN "FUSHA E AVIACIONIT"!!

1 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 11:54 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT TE RROTA E KUQE NE PLAZH !

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 11:54 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LURA 1

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione