Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej apartamente dhe me agjensi imobiliare në Shqipëri

Tiranë , 48285
Durrës , 15024
Vlorë , 4863
Shkodër , 2361
Elbasan , 1266
Sarandë , 1145
Lezhë , 813
Fier , 810
Kavajë , 632
Shfaqni të gjitha

Jeni duke kërkuar për apartamente ne shitje? Në Merrjep.al ju mund të shfletoni me mijëra njoftime në ditë për apartamente në Tiranë, Durrës, Elbasan, Shkodër etj. Gjeni tek univers city apartamente ne shitje, gjithashtu mund të gjeni apartamente ne shitje merrjep me ndihmën e agjensi imobiliare. Filloni pa humbur kohë kërkimin tuaj.


Gjeni njoftime “shes apartamente” në të gjithë Shqipërinë me çmimet më të lira dhe përfitoni gjithashtu nga opsionet e apartamente kleringu.

Sot 13:51
Linku:
Apartamente , Tiranë

SHITET Ap.3+1 Kamez Bulevardi Blu

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:11
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 me borr - Gjiri i Lalzit -

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 14:37
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, Prane Kazazit, Durres 90000 Euro

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
23 Sht 18:02
Linku:
Apartamente , Vlorë

Okazion. SALE! Apartment 2+1+2 Lungomare!

147 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 11:54
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet Apt 2+1 (pas Concord Center - Rr. 5 Maji)

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online

Sot 14:37
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, Prane Kazazit, Durres 90000 Euro

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 14:37 Apartamente , Durrës

Shitet, Garsionere Posta Plazh, Durres. 42000

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Plepa Durres 78000 Euro

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

299 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

Shitet apartament 2+1 prapa Blue Star

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 KATI 0,PRANE PLAZHIT NE GOLEM!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 DHE GARAZH NE DURRES

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

SUPER MUNDËSI INVESTIMI, 750€/m2, GOLEM, PAGESË ME KËSTE !!

57 105 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1, Mali Robit Durres 75000 Euro

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 14:36 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1, Iliria Plazh, Durres 86000 Euro

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 PLAZH DURRES

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:35 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 Qerret Durres 100000 Euro

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:35 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1+2+2, Posta Plazh, Durres 80000

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 14:35 Apartamente , Durrës

Qira, Apartament 1+1, Iliria Plazh, Durres 250 Euro

250 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 14:35 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1, Tek Tregu Fshatar, Durres

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 14:35 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Ne Golem, Durres 60,000 €

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:34 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 AFER SPITALIT, DURRES!

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:34 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re PRO+33794

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:34 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Oasis Residence PRO33879

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:34 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë AL33885

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:34 Apartamente , Tiranë

Shitet , Apartament 2+1+2 , Rezidenca ''Aura'' PARK33811

135 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:34 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1, Unaza E Re OPP33715

116 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:34 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Univers City. PARK33769

72 300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:34 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1,Fresku, Tiranë. OPP+33745

69 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 14:34 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Profarma, Tiranë. LI33569

97 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:34 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Hysen Xhura , Tirane BLV33150

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 14:34 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Sheshi Wilson, Tiranë PRI23927

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 14:34 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 3+1+2, Vollga Durres. 330000 €

330 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 14:34 Apartamente , Durrës

Shitet Dublex 2+1+2, Prane Sheshit, Skenderbe, Tirane

530 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 14:34 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE VOLLGA DURRES !

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:34 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, UKD Durres 70000 Euro

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 14:33
Linku:
Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thate, Tirane.PRI34029

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 14:33 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë, Tiranë LI34069

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:33 Apartamente , Durrës

Shiten 15 Mini Apartamente 1+1, Shkemb Kavaje, Durres 650000

650 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 14:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE ISH URT!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:33 Apartamente , Tiranë

Shitet, Aparatment 1+1, Unaza e Re, Tiranë. UNA33740

73 260 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:33 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Fresku, Tirane PARK33247

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:33 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Fresku Tirane UNA33273

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:33 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë

138 420 EUR

Numri i dhomave: 1

Jeni në kërkim të një apartamenti në shitje?


Ne MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime shes apartamente në zona të ndryshme të kryeqytetit të Shqipërisë. Zgjidhni zonen ku ju doni të jetoni dhe filloni më kërkimin tuaj.


Gjeni apartamente ne shitje don bosko


Don Bosko është një lagje e re në Tiranë. Aty ju mund të gjeni ndërtesa të reja dhe komplekse pallatesh shumëkatëshe. Kjo zonë është shumë e preferuar për familjet e reja për shkak të zhvillimit të madh që ka. Bëni një kërkim në merrjep.al për apartamente ne shitje don bosko dhe shfletoni të gjitha opsionet që ju ofrohen.

Në zona të tilla siç është Don Bosko, Astiri dhe Fresku ju keni mundësi të përfitoni apartament 1+1 ne shitje okazion . Prandaj kërkoni për apartamente ne shitje astir dhe përfitoni nga mundësitë që ju ofrohen.

Zona e Freskut është e njohur për shkak të qetësisë që e karakterizon por gjithashtu dhe për çmimet e mira që ofron për tregun imobiliar. Nëse bën një kërkim “shitet apartament 2+1 tek fresku” rezultatet do të jenë të pafundme dhe gjithashtu do mund të gjenit dhe apartamente kleringu në shitje ku dhe çmimet janë më të mira.


Apartamente okazion ne shitje ne Shqipëri


Blerja e një apartamenti është gjithëmon ide shumë e mirë investimi, por kjo nuk do të thotë që gjithmone të mendoni dhe të investoni në lagjet e kryëqytetit duke kërkuar për apartamente ne shitje ali demi por ne ju këshillojmë që të konsideroni dhe qytetet e tjera të vendit tonë si apartamente ne shitje ne shkoder. Ju mund të kërkoni dhe për ndihmë në apartamente shkoder extra real estate.

Ju këshillojmë që të merrni parasysh blerjen e apartamenteve rreth vijes bregdetare të vendit tonë si për shembull: apartamente ne shitje vlore apo dhe në qytetin e Durrësit i cili ndodhet dhe me afër Tiranës. Shfletoni rezultatet për apartamente ne shitje durres okazion dhe gjëni plot mundësi blerje për apartamente ne shitje durres me pamje nga deti.

Plazhet e Jugut janë gjithashtu shumë të preferuara dhe një mundësi e shkëlqyr investimi. Ju këshillojmë që mos të investoni vetëm në apartamente ne sarande per shitje por gjithasthu të kërkoni dhe për lloje të tjera pronash siç mund të jetë: papafingo ne shitje vlore.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione