Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 33282
Durrës , 5548
Vlorë , 2659
Shkodër , 1233
Sarandë , 418
Elbasan , 342
Fier , 251
Korçë , 226
Lezhë , 196
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
17 Sht 20:11
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet shpi me Qera!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 15:49
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament me Qira

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150
Online
23 Sht 13:47
Linku:
Apartamente , Sarandë

APARTAMENT ME QERA DITORE NE QENDER TE SARANDES

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1

Sot 22:00 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TEK ZOGU I ZI Tirane

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 21:51 Apartamente , Tiranë

APARTAMENTE ME QIRA DITORE, JAVORE, MUJORE NË QENDËR TIRANË

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sot 21:35 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 21:30 Apartamente , Korçë

Korce Apart - Hotel

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 21:28 Apartamente , Korçë

Korce Apart - Hotel

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 21:27 Apartamente , Korçë

Edea's Apartament Korce

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 21:22 Apartamente , Tiranë

Qira , Apartament 3+1+2 , Don Bosko , Tirane

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 21:17 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Super studio(afatgjate) Free after September

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 21:05 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Foleja e Gjelbert!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 21:01 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Qender!

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:01 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Panorama!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 20:58 Apartamente , Tiranë

2+1 me qera ne Concord Center

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 20:56 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 tek Ish Parku i Autobuzave!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 20:56 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 bosh ne Astir.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:56 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Astir!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:53 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 20:50 Apartamente , Lezhë

Apartament me qera ne shengjin 50 metra nga plazhi

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 20:47 Apartamente , Durrës

❌Jepet me qera apartament i sapo mobiluar❌

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:47 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera - City Center Apartment for Rent - Tirana

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 20:27 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:26 Apartamente , Fier

APARTAMENT QERA DITORE ��

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 20:12 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ,ELBASAN

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 20:11
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament jepet me qera .

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 20:09 Apartamente , Durrës

Apartament me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 20:07 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera Rr Durresit

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:03 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera Don Bosko

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:00 Apartamente , Durrës

Qera, Apartment i mobiluar 1+1 Plazh

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 20:00 Apartamente , Durrës

SHkembi kavajes (LEXO ME KUJDES)

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 19:57 Apartamente , Tiranë

Jepet ambient biznesi me qera Yzberisht

55 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+ BLK ME QERA NE KAMEZ 400 EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 19:52 Apartamente , Tiranë

Apartamente me qera ditore prane Qendres, Tirane

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 19:52 Apartamente , Tiranë

Qera ditore prane Qendres, Tirane

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 19:45 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 19:41 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per qira, Eleonora, Tirane. PRI33556

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:41 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë. LI33559

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:41 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament, 2+1 Shkolla Bashkuar, Tirane BLV33302

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:41 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Kodra e Diellit, Tiranë AL33527

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:41 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Fresku DB32404

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:41 Apartamente , Tiranë

Qera, Duplex 2+1, Don Bosko, Tiranë DB32666

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 19:41 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Ish Ekspozita, Tiranë PRI32322

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:40 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1 21 Dhjetori,Tiranë. PRO34174

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:40 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 1+1, Rruga e Dibres PRO+34153

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione