Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 29735
Durrës , 4783
Vlorë , 2094
Shkodër , 1161
Sarandë , 347
Elbasan , 301
Fier , 251
Korçë , 204
Lezhë , 171
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
Dje 13:17
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Ne Fresk (ID B220433) Tirane

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
18 Maj 12:11
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qira te Kopshti Zoologjik

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Maj 01:43
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 15:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Tek Fresku (ID B220441) Tirane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
26 Maj 09:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament prane detit me qera ditore

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50

Sot 18:45 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera 1+1 Astir

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 18:30 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera MBRAPA MATERNITETIT TE VJETER,, Rr. BARIKADAV

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:17 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera Mangalem 21

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:10 Apartamente , Tiranë

Super ap. modern me qera 2+1+2 prane bar Artistit Astir

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 18:03 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Liqeni Thate

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 17:58 Apartamente , Lezhë

Apartament me qera ne shengjin me pamje fantastike

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 17:58 Apartamente , Tiranë

Villa Apartments S&F City Center Tirana

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:39 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera

40 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 17:39 Apartamente , Vlorë

Jepet me Qera per Pushime Verore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 17:36 Apartamente , Sarandë

Jepet me Qera per Pushime Verore

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:26 Apartamente , Korçë

Edea's Apartament Korce

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 17:14 Apartamente , Tiranë

2+1 me qera fresku

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 17:14 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT OSE SI APARTAMENT 1+1 TE VOLLGA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA TE ASTIRI 330 EURO

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 17:08 Apartamente , Tiranë

Qera Ditore Ap1+1 Myslym Shyr 26€ ( Wifi, SmartTv )

26 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 17:08 Apartamente , Tiranë

Qera Ditore Ap 1+1 ne Don Bosko 26€

26 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:08 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK GJYKATA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 16:59 Apartamente , Tiranë

@Apartament 2+1+2 me qera te kompleksi delijorgji

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:37 Apartamente , Durrës

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Online
Sot 16:11 Apartamente , Tiranë

Komuna Parisit , apartament 2+1+2 me qera

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 16:11 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Sheshi Willson, Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:01 Apartamente , Tiranë

��Jepet me qera aprtament te Fiori Di Bosco 2+1+garazhd��

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 15:43 Apartamente , Lushnjë

Jepet me qera

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 15:43 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera RR Dibres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 15:27 Apartamente , Sarandë

Jepet me Qera per Pushime Verore (Sarande)

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sot 15:21 Apartamente , Tiranë

2+1 (fiks Pllt i Condor Center - prbll. Delijorgjit)

560 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 15:21 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1, TEK GJYKATA !

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 15:21 Apartamente , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QERA NE PLAZH!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online
Sot 15:18 Apartamente , Durrës

JEPET ME ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 15:16 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA FULL PAMJE DETI ,GOLEM !!!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 15:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 + GARAZH TEK ISH URT DURRES!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 15:15 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK LAGJIA NR.6, PRANE SHKOLLES

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:02 Apartamente , Sarandë

Apartamente me qera ditore

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 14:59 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Sauk i vjetet, Tirane, i mobiluar 25.000leke

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

TEK FIORI DI BOSCO APARTAMENT 2+1+2+GARAZH PER QIRA!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 14:56 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 14:56 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:53 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera e mobiluar per tre persona te kika 2

60 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 14:53 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 1+1 me qera tek Tregu Elektrik

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Apartament Me Qera Ditore , Plazh

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Super Apartament Me Qera Ditore, Pamje Nga Deti

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera Ditore, Prane Hotel Palace

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Apartament me Qera Ditore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Apartament Pushimi,Me Qera Ditore

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 14:37 Apartamente , Tiranë

Qera 2 + 1, Myslym Shyri, Pall mbi Someg

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 14:37 Apartamente , Durrës

Gazoniere Me Qera ,Me Pamje Nga Deti

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 14:34 Apartamente , Vlorë

Jap shtepi me qera ditore

30 EUR /

Numri i dhomave: 1,5
Sot 14:30 Apartamente , Tiranë

apartamente dhe vila me qera ditore ne Palace

300 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione