Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 815
Durrës , 79
Vlorë , 17
Elbasan , 9
Shkodër , 8
Sarandë , 6
Fier , 5
Korçë , 3
Lushnjë , 3
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
Sot 10:08 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1, Bulevardi Zogu i Pare

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 23:34 Apartamente , Tiranë

YZBERISH JAPIM APARTAMENT 2+1+2 PER QERA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:26 Apartamente , Tiranë

Tirane,Hyrje me qera 3+1, Sip 211 m2(Kopshti Zoologjik)

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE SHKOZET !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 19:09 Apartamente , Durrës

QENDER DURRES / QERA SUPER AP.3+1+2/ GARAZHD/600 euro muaji

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 180
Dje 18:44 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Vila

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 16:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA PAPAFINGO NE DURRES, ISH RAJONI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:47 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA PAPAFINGO NE DURRES, ISH RAJONI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes prane Kompleksit

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Dje 15:16 Apartamente , Tiranë

QERA , AMBIENT BIZNESI , RRIGA IRFAN TOMINI , SELITE

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Dje 14:33 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Ambient, Vasil Shanto, Tiranë. UNA31879

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 200
Dje 14:13 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+2 + GARAZHD PRAN POLIKLINIKES !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:05 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 4+1+2+ Post Parkimi, Komuna e Parisit, Tira

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 13:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Duplex, Sauk, Tiranë

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 12:20 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera Kodra e Diellit ne Tirane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE STADIUMI AIR ALBANIA 2000

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 12:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1 200 M2 ME QERA TE STADIUMI AIR ALBANIA

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 11:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA NE BLLOK 2000€

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Dje 11:43 Apartamente , Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 3+1+VERANDE, ARLIS FARMACIA 10

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE KULLAT BINJAKE 3000 EURO

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 10:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+ 2 parking me qera, Kompleksi Halili

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 10:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Liqeni Artificial. LI30550

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:31 Apartamente , Durrës

PAPAFINGO 2+1 PER QIRA TEK ISH RAJONI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Dje 10:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1+ Post Parkimi, Garda. PRI+24830

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 4+1+2 ME QERA TE BULEVARDI I RI 1.400 EURO

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 10:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2, Rruga e Kavajës AL27304

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 10:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE KOMPLEKSI DELIJORGJI 1000

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 10:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Godinë 4 Katëshe, Xhamlliku, Tiranë. AL27391

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Dje 10:13 Apartamente , Tiranë

Zyre me Qira Rruga e Kavajes Tirane

7 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Dje 10:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Dyqan/zyre Me Qera, Don Bosko, Prane Kishes, Tirane.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 10:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë, Brryl, Tiranë.AL22790

2 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
Dje 09:56 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 3+1+2/POST PARKIMI ME QERA, KOPSHTI BOTANIK

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 09:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë, Ali Demi, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 09:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet me qira apartament

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 09:37 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 3+1+2+ Post Parkimi, Rruga Budi

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione