Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 5457
Durrës , 588
Vlorë , 226
Shkodër , 86
Fier , 55
Elbasan , 43
Sarandë , 25
Korçë , 16
Lushnjë , 6
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
Dje 10:22
Linku:
Apartamente , Durrës

Qira Apartament 2+1+2 Vollga, Durres 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 14:28
Linku:
Apartamente , Tiranë

Super ap. modern me qera 2+1+2 prane bar Artistit Astir

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120

Sot 04:46 Apartamente , Durrës

Jepet me qera 2+1+verande

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 04:22 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 4+1, Rruga E Kavajes

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 02:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA BLLOK 1500 EURO

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 01:21 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Unaza E Re, Tiranë

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 00:01 Apartamente , Tiranë

QERA, APARTAMENT 3+1+2 (FRESK) E MOBILUAR 380 EUR

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 23:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I VILES

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Dje 23:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2, AFER STACIONIT TE TRENIT

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 21:48 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 TEK PETRONINI!

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Online
Dje 21:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE NE LAGJEN 18.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI KAVAJES ME PAMJE NG

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 + GARAZH NE VOLLGA!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 + GARAZH NE VOLLGA!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 + GARAZH NE VOLLGA!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 20:01 Apartamente , Durrës

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Online
Dje 19:49 Apartamente , Durrës

Jepet Super Apartament 3+1+2+Mundesi Parkimi

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Dje 19:49 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Papafingo 2+1,Me Pamje Nga Deti

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Dje 19:39 Apartamente , Durrës

Jepet Super Apartament 3+1+2 Me Qera,Me Pamje Nga Deti

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
Dje 19:33 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 19:33 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1Me Oborr

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online
Dje 19:32 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament 3+1 me Qira te Pazari i Ri.

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 19:26 Apartamente , Tiranë

Jepet Super Apartament 2+1 me Qira te Kompleksi Delijorgji.

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:26 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira Super Apartament 2+1 te Rezidenca Turdiu

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 19:22 Apartamente , Tiranë

Super Apartament 2+1 me Qira te Long Hill Residenca ,TEG.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 19:19 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament 2+1 me Qira per Zyra te Kompleksi Arlis

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:04 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 3+1+2+ Verandë+ Post Parkim

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:58 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Super studio(afatgjate) ❌❌ Studio For Rent❌❌

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 18:23 Apartamente , Tiranë

Jepet ,Apartament 2+1+2, Kompleksi SQUARE 21 , Tiraën

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Online
Dje 18:05 Apartamente , Tiranë

Apartament

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 18:05 Apartamente , Vlorë

Apartment 3+1+2 for rent in Vlora

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
Dje 17:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPEN ME QERA AMBJENTE BIZNESI TEK RR. ELBASANIT ME 200M2 S

2 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Online
Dje 17:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Liqeni i Thate ne Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 17:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I NJE VILE 2+1 ISH KËNETA!

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 17:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA QYTETI DHE DETI

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 17:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qira te Rruga e Elbasanit ne Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 17:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT LUKSI 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera Komuna e Parisit Tirane

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 17:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK MARKATA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 17:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 17:45 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione