Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej Apartamente me Qera në Tiranë dhe Zonat e tjera

Tiranë , 1412
Durrës , 1142
Vlorë , 364
Shkodër , 305
Sarandë , 65
Fier , 58
Pogradec , 46
Korçë , 40
Lezhë , 30
Shfaqni të gjitha

Kërko dhe gjej apartamente me qera në Tiranë, Astir, Don Bosko, dhe zona të tjera të preferuara në qytet. Për më shumë se një dekadë, ne kemi lidhur qiradhënësit dhe qiratë e pasurive, merrjep apartamente me qera ditore, okazion apartament 1+1 tirane dhe dhoma me qera ditore tirana në zemër të kryeqytetit dhe më gjerë.

Sot 21:37 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+3, Pamje Deti, Vila E Zogut, Durres

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:09 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:06 Apartamente , Vlorë

Apartament

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:06 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira ap 1+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:43 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:43 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME GARAZH TE PALLATI I SPORTIT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 + GARAZH TEK ISH URT DURRES!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:25 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE DREJTORISE SE POLICISE.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:10 Apartamente , Durrës

Qera• 2+1 • Totalisht Mobiluar • Arredim i ri��Plazh Durre

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:09 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera • 1+1+Ballkon• Sea View��Shkembi Kavajes��

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:09 Apartamente , Durrës

Qera 2+1+2 • Totalisht Arredim i ri dhe e investuar se fund

Numri i dhomave: 2
Sot 17:09 Apartamente , Durrës

At Vollga Durrës — Apartament me Qera 1+1 + Ballkon

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:08 Apartamente , Durrës

Qera • 2+1 +2 Ballkone • Mobiluar��Policia Durres��• 300€ ✅

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:08 Apartamente , Durrës

Qera 1+1 + Ballkon• Mobilim i ri•Pallat i ri me administrim

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:08 Apartamente , Durrës

Qera 2+1 • Totalisht Mobiluar • Arredim i ri Valuta

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:08 Apartamente , Durrës

Qera 2+1 • Total Mobiluar ��Drejtoria Policis��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:07 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 1+1 tek Ish-Parku.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:06 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera • 1+1+Ballkon • Sea View • Total Mobiluar

Numri i dhomave: 2,5
Sot 15:38 Apartamente , Tiranë

Super 1+1 me post parkimi prane Shkolles se Baletit

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:07 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Shkolla"Eftali Koci", Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E SHKEMBIT TE KAVAJES

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:53 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE PLAZH !

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:53 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 DHE GARAZH NE PLAZH

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:53 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 DHE GARAZH NE PLAZH

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:33 Apartamente , Tiranë

Qera Apartament 2+1, Rezidenca Kodra e Diellit 2

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:33 Apartamente , Tiranë

Apartament me qira 3+1+2 Park life Residence

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:31 Apartamente , Tiranë

Jepet shtepi me qera 2+1 prane Bulevardit te Ri Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:18 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira te kompleksi Mangalem ne Ali Dem

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:42 Apartamente , Vlorë

Gasoniere me qera afatgjate/ditore ne lungomare

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:42 Apartamente , Tiranë

‼️JEPET ME QËRA APARTAMENT 2+1+2, PRANË AIR ALBANIA‼️

790 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:41 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QËRA GARSONIERE NË DON BOSKO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:20 Apartamente , Tiranë

Qira apartament 3+1+2 Kopshti Zoologjik! Neom66938

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:19 Apartamente , Tiranë

QIRA APARTAMENT 3+1+2 ME PP TEK LIQENI I THATE !!Neom70698

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 12:05 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:03 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+ Post Parkimi, Tek Selvia , Tiranë.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:55 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te Selvia, afer Observatorit

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:46 Apartamente , Durrës

Garsoniere me Qera ne Plazh, Golem

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 10:25 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE KARBURANT VOLA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA DURRES

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Apartamente me qera Tirane


A je në kërkim të apartamente me qera në Tiranë? Ne kemi zgjidhjen për ju! Me një gamë të gjerë të apartamenteve për qera në Tiranë dhe qytetet e tjera të Shqipërisë, jemi vendi i duhur për të gjetur strehimin e ëndrrave tuaja. Fokusohemi në ofrimit të njoftimeve të verifikuara dhe cilësore për apartamente me qera, duke siguruar që të gjitha nevojat dhe preferencat tuaja të përmbushen.


Për ata që preferojnë të jetojnë në qendër të qytetit, ofrojmë apartament me qera në astir, apartament me qera don bosko dhe zonat tjera të dëshirueshme. Nëse kërkoni okazion apartament 1+1 tirane ose dhoma ditore me qera tirane, ju jemi në ndihmë për të gjetur zgjidhjen e duhur. Përveç kësaj, ne ofrojmë informacion të detajuar për çdo pronë, përfshirë fotografitë dhe karakteristikat kryesore, duke ju ndihmuar të bëni një zgjedhje të informuar.


Gjeni apartamente me qera ne zona te ndryshme


Ju kërkoheni apartamentin tuaj të ardhshëm me qera në tre qytete të mahnitshme të Shqipërisë: Pogradec, Shkodër dhe Elbasan. MerrJep.al është burimi juaj i besueshëm për të gjetur apartamentin që ju përshtatet.


Pogradeci, ofron një mjedis të qetë dhe natyror për të jetuar. Kërkoni apartamente me qera në pogradec dhe eksploroni bukuritë e natyrës së zonës.


Shkodra, me trashëgimi kulturore të pasur dhe natyrë të mrekullueshme, është një destinacion i shkëlqyeshëm për të gjetur një apartament me qera. Kërko apartamente me qera ne shkodër dhe bëhu pjesë e këtij qyteti të sharmantë.Në Elbasan, mund të gjeni oferta të shumta për apartamente me qera. Përdorni MerrJep.al për të shfletuar apartamentet me qera ne elbasan dhe gjeni vendbanimin e duhur për ju.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione