Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 1184
Durrës , 1155
Vlorë , 305
Shkodër , 281
Sarandë , 58
Fier , 56
Korçë , 39
Pogradec , 37
Lezhë , 26
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Apartament Me Qera Ditore , Plazh

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Super Apartament Me Qera Ditore, Pamje Nga Deti

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 14:30 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 Me Qera , Pista Iliria

Numri i dhomave: 2
Sot 14:30 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1 , Pjese E Nje Vile

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:20 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2,I Sapoarreduar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:20 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1,Pjese E Nje Vile

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:17 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1,Qender Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:11 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1 , Plazh

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:11 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1 , Plazh

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:11 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1, Vije E Pare Me Detin

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:08 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:31 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 qender Durres per qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera 3+1 • Kat 2 Vile 3 Katshe • Mobiluar

Numri i dhomave: 3
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

qera• 2+1+2 • Total Mobiluar��Mali Robit��

Numri i dhomave: 3
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Qera 2+1 • Total Mobiluar dhe arredim i ri ��Shkolla Italian

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Qera 2+1 • I Mobiluar Spitali Amerikan�� • 240€ ✅

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Qera 2+1+2 • Total Mobiluar��Vollga Lagja 1��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Qera • 1+1+Ballkon • Total Mobiluar dhe Arredim i ri

Numri i dhomave: 2
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera • 1+1 + Ballkon��Ujesjelles Durres��

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera • 2+1 + Ballkon• Total Mobiluar me 2 Kondicion

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

QERA 2+1 + POST PARKIMI DEDIKUAR I mobiluar dhe investuar

Numri i dhomave: 3
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Qera 2+1+2 • I Pa Mobiluar��Rrota Kuqe, Plazh Durres��

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Qera 2+1+2 Mobiluar ��Markata��• 270€ ✅

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Super Apartament me Qera • Full Sea View��Vollga Lagja 1��

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Super Apartament me Qera • Pamje nga Qyteti��Vollga Lagja 1

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Super Apartament me Qera • Full Sea View��Vollga Lagja 1��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:06 Apartamente , Tiranë

jepet me qera shtepi(laprak)

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:05 Apartamente , Durrës

Ap 2+1+2 me qera ditore, Vollga Durrës.

80 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 10:05 Apartamente , Durrës

Nina's Home. Apartament me qera ditore/ apartment for rent

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 15:41 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA DURRES

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:32 Apartamente , Tiranë

Akomodime me qira ditore

Numri i dhomave: 1
Dje 14:09 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:09 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 + GARAZH TEK ISH URT DURRES!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:09 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME GARAZH TE PALLATI I SPORTIT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:09 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE DREJTORISE SE POLICISE.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:05 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK ISH-RAJONI, DURRES!

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA DURRES, PER QIRA!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:50 Apartamente , Durrës

Apartament me qera ditore, Vollga Durrës.

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 12:46 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira Apartament 2+1+2 me Post Parkimi tek rruga Pet

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:46 Apartamente , Lezhë

SHTEPIA ME QERA NE SHENGJIN

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:21 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera Rruga Ali Demi ne Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 11:47 Apartamente , Tiranë

Qira apartament 3+1+2 Kopshti Zoologjik! Neom66938

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 09:58 Apartamente , Lezhë

JEPEN ME QERA DITORE DHOMA PLAZHI ,APARTAMENTE NE SHENGJ

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 09:53 Apartamente , Durrës

DURRES - JEPET ME QERA 1+1 E KOMPLETUAR

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 09:30 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA ME PAMJE DETI

Numri i dhomave: 1
Dje 09:26 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE DURRESIT!

275 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 09:25 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RROTA KUQE PLAZH

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 09:08 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 09:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QERRET!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 08:59 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 HEKURUDHA, PLAZH!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione