Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 1204
Durrës , 1136
Vlorë , 316
Shkodër , 288
Sarandë , 61
Fier , 56
Korçë , 39
Pogradec , 38
Lezhë , 26
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
04 Qer 05:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

Qera 3+1 Shkolla e Bashkuar

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
02 Qer 16:02
Linku:
Apartamente , Sarandë

JEPET ME QERA DITORE APARTAMENT NE QENDER TE SARANDES

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1

Sot 10:47 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2,I Sapoarreduar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:47 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1 , Plazh

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:47 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1,Pjese E Nje Vile

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:41 Apartamente , Vlorë

❗️2+1 Apartmant for rent+ depo❗️

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:41 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA DURRES

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:08 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+3, Pamje Deti, Vila E Zogut, Durres

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 09:50 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera 1+1 Astir

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:41 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA ME PAMJE DETI

Numri i dhomave: 1
Sot 09:40 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE DURRESIT!

275 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:19 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA!

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:19 Apartamente , Durrës

SUPER APARTMENT 1+1 ME QERA NE DURRES, VOLLGA SEA VIEW!

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:19 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 NE DURRES ,VOLLGA PAMJE D

1 150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:50 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA DITORE APARTAMENTI NE RESIDENCEN AQUAMARINE

90 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 08:50 Apartamente , Tiranë

Akomodime me qira ditore

Numri i dhomave: 1
Sot 08:44 Apartamente , Durrës

DYQAN TE POLIKLINIKA, DURRES PER QIRA!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 08:44 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA AFATGJATE APARTAMENT 1+1 TE RRAPI

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 08:44 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA GARZONIERE ME PAMJE TOTALE NGA DETI

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 08:34 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, DURRES PER QIRA!

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 08:34 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 2+1 TE STACIONI TRENIT, DURRES PER QIRA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 01:30 Apartamente , Pogradec

Shtepi/Apartament pushimi

Numri i dhomave: 2
Sot 00:52 Apartamente , Vlorë

Mario-Jona GuestHouse

50 EUR /

Numri i dhomave: 2
Dje 21:54 Apartamente , Vlorë

Apartment ne lungomare me qera

Numri i dhomave: 1,5
Dje 21:52 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1, Rezidenca Secret Garden!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 19:30 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1 , Plazh

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:27 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1 , Pjese E Nje Vile

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:39 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira ne Ali Dem, afer Fax News

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:03 Apartamente , Durrës

Apartament Me Qera Ditore , Plazh

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 18:03 Apartamente , Durrës

Super Apartament Me Qera Ditore, Pamje Nga Deti

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 17:15 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2,Qender

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 17:14 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera Rruga Ali Demi ne Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:05 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:02 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:50 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT 2+1+2 me POST PARKIMI‼️

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:50 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THATE !!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:50 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI, TE LIQENI THATE

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:18 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT 1+1, REZIDENCA KODRA DIELLIT 2!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:04 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT MODERN 2+1+2‼️ Neom66151

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:02 Apartamente , Lezhë

SHTEPIA ME QERA NE SHENGJIN

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:22 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me Qera mbrapa Muzeut, Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 13:58 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT PER QIRA 2+1+2 +1 POST PARKIMI NE ASTIR

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:50 Apartamente , Tiranë

!! Jepet me qira Apartament modern 1+1 ne Liqen te Thate !!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 13:46 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Apartament 2+1 tek Shkolla e Baletit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:07 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, TE PALLATET CABEJ!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 11:08 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1,Qender Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 10:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione