Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 1396
Durrës , 1151
Vlorë , 359
Shkodër , 304
Sarandë , 65
Fier , 59
Pogradec , 46
Korçë , 40
Lezhë , 30
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.

Sot 13:09 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Jepet me Qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:51 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE PLAZH !

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:51 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 DHE GARAZH NE PLAZH

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:48 Apartamente , Durrës

Qera 2+1 • Total Mobiluar ��Drejtoria Policis��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:46 Apartamente , Durrës

Qera 2+1 • Totalisht Mobiluar • Arredim i ri Valuta

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:45 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 te Liqeni i Thatë!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:44 Apartamente , Durrës

Qera 2+1+2 • Totalisht Arredim i ri dhe e investuar se fund

Numri i dhomave: 2
Sot 12:43 Apartamente , Durrës

At Vollga Durrës — Apartament me Qera 1+1 + Ballkon

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:53 Apartamente , Durrës

Jepet me qera shtepi lagjia 8

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 11:16 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tiranë PRI33154

690 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:59 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 + GARAZH TEK ISH URT DURRES!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:58 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE DREJTORISE SE POLICISE.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:54 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME GARAZH TE PALLATI I SPORTIT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:43 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera • 1+1+Ballkon• Sea View��Shkembi Kavajes��

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:36 Apartamente , Durrës

Qera• 2+1 • Totalisht Mobiluar • Arredim i ri��Plazh Durre

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:30 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera • 1+1+Ballkon • Sea View • Total Mobiluar

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:16 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:16 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

Numri i dhomave: 1
Sot 10:16 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:16 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 Me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:16 Apartamente , Durrës

Super Apartament 1+1 Me Qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:16 Apartamente , Durrës

Apartament me qera 2+1 Plazh

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:16 Apartamente , Durrës

apartament me qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:18 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 2+1+2 PRANE MARKATES NE DURRES PER QIRA!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 09:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA DURRES

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 08:41 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE VOLLGA DURRES,PER QIRA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:41 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES,PER QIRA!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 08:40 Apartamente , Durrës

GARSONIERE NE PLAZH ILIRIA DURRES,PER QIRA!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 07:52 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per Qira ne Yzberisht

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 03:17 Apartamente , Tiranë

Garsoniere me qera tek Tregu Elektrik

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 01:29 Apartamente , Fier

shtepi me qera ditore fier

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Sot 01:29 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira apartament 2+1+2 ne Astir tek Vila L2.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:49 Apartamente , Tiranë

Vile nje kateshe per qera ne Shkoze.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:36 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK LAGJJA ALI DEMI

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:34 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera 2+1+2 Lungomare Vlore

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:27 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 1+1 afer Kupoles

38 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:00 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1, Rezidenca Secret Garden!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 17:48 Apartamente , Tiranë

JEPET PER QIRA APARTAMENTI 3+1+3+GARAZHDE TEK LIQENI I THATE

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 17:07 Apartamente , Tiranë

Tirane,Jepet me Qera 2+1+3 Kati 2,Pazari i Ri 1200 Euro

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:49 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Laprakë, Tiranë.

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:49 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+ Post Parkimi, Tek Selvia , Tiranë.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:22 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 per qira tek Komuna e Parisit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione