Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 1405
Durrës , 1139
Vlorë , 362
Shkodër , 304
Sarandë , 65
Fier , 58
Pogradec , 46
Korçë , 40
Lezhë , 30
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
Dje 21:26 Apartamente , Durrës

JEPET SHTEPI ME QERA!!!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 20:23 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+3, Pamje Deti, Vila E Zogut, Durres

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 20:20 Apartamente , Lezhë

qera rent apartament shengjin pedonale center

50 LEK /

Numri i dhomave: 2
Dje 17:28 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 + GARAZH TEK ISH URT DURRES!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 17:28 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE DREJTORISE SE POLICISE.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:22 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Shkolla"Eftali Koci", Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:37 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES,PER QIRA!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 16:23 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera • 1+1+Ballkon• Sea View��Shkembi Kavajes��

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:22 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera • 1+1+Ballkon • Sea View • Total Mobiluar

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:21 Apartamente , Durrës

Qera• 2+1 • Totalisht Mobiluar • Arredim i ri��Plazh Durre

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:21 Apartamente , Durrës

Qera 2+1+2 • Totalisht Arredim i ri dhe e investuar se fund

Numri i dhomave: 2
Dje 16:21 Apartamente , Durrës

At Vollga Durrës — Apartament me Qera 1+1 + Ballkon

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:20 Apartamente , Durrës

Qera 2+1 • Totalisht Mobiluar • Arredim i ri Valuta

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:19 Apartamente , Elbasan

Shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:16 Apartamente , Tiranë

QIRA APARTAMENT 3+1+2 ME POST PARKIMI TEK LIQENI I THATE !!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 15:16 Apartamente , Tiranë

Qira apartament 3+1+2 Kopshti Zoologjik! Neom66938

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 15:03 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+ Post Parkimi, Tek Selvia , Tiranë.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:03 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qira Square 21

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:23 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THATE Neom70705

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 13:51 Apartamente , Durrës

Qera 2+1 • Total Mobiluar ��Drejtoria Policis��

Numri i dhomave: 2,5
Dje 13:41 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qira, Rezidenca Kodra e Diellit 2, 1000 Euro

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:38 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QËRA GARSONIERE NË DON BOSKO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:50 Apartamente , Tiranë

‼️JEPET ME QËRA APARTAMENT 2+1+2, PRANË AIR ALBANIA‼️

790 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:29 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qeta Tirane studente

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:29 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera tek Kristal Center

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:28 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE VOLLGA DURRES,PER QIRA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 11:19 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 11:19 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

Numri i dhomave: 1
Dje 11:18 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 11:18 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 Me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 11:18 Apartamente , Durrës

Super Apartament 1+1 Me Qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 11:16 Apartamente , Durrës

Apartament me qera 2+1 Plazh

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:16 Apartamente , Durrës

apartament me qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 11:11 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, TEK RRUGA E KOSOVARËVE, TIRANË

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 11:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA DURRES

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
01 Tet 22:37 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, Tiranë PRI33154

690 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Tet 19:11 Apartamente , Vlorë

Apartament I kompletuar jepet me qeta

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
01 Tet 18:03 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durres

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Tet 10:36 Apartamente , Durrës

Jepet me qera shtepi lagjia 8

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
01 Tet 10:15 Apartamente , Tiranë

Apartament Dublex 1+1 Rrugen e Durresin

47 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Sht 22:50 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 1+1 me qera!

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Sht 16:53 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera 2+1+2 Lungomare Vlore

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
30 Sht 16:42 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera 2+1 me pamje nga deti

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione