Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 33180
Durrës , 5490
Vlorë , 2630
Shkodër , 1230
Sarandë , 419
Elbasan , 339
Fier , 251
Korçë , 231
Lezhë , 198
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
21 Sht 12:23
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 KIKA2 Komuna e Parisit

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Sht 12:21
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1+2, NE QENDER TE DURRESIT(RENT)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 16:12
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera APARTAMENT 2+1 MODERN KOMUNA E PARISIT

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Sot 08:27 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 08:23 Apartamente , Vlorë

Jepet apartament me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Sot 08:15 Apartamente , Tiranë

��OKAZION��JAP SHTËPI ME QERA ��50000 MIJË LEKË ��

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 08:13 Apartamente , Lezhë

ME QIRA PERBALLE DETIT

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 08:12 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 08:12 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 08:12 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 08:12 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 08:02 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 07:56 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 07:49 Apartamente , Durrës

JEPET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE DETI!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 07:47 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1,Plazh-Rrota e Kuqe, Durres.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 07:44 Apartamente , Durrës

Qera 1+1 qender Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 07:28 Apartamente , Durrës

Jepet Apartament me qera 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:28 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 07:28 Apartamente , Durrës

Qera , Apartament 2+1, Stadiumi, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 07:28 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 07:28 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Shkembi Kvajes, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 07:28 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 07:28 Apartamente , Durrës

Qira, Apartament 2+1, Plazh Iliria, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:28 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+3, Pamje Deti, Vila e Zogut, Durres

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 07:28 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Durrës

Numri i dhomave: 1
Sot 07:28 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TEK RRUGA E R

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 07:28 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE SHKEMB KAVAJE!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 07:28 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Kopshti "Ivina", Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:28 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 07:27 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Plazh Florida, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 07:27 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 07:27 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2 ,Durrës-ish urt

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 07:27 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+GARAZHD ME PAMJE DETI TEK WHIT

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 07:27 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vila e Zogut, Durres.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:27 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Lagja Nr 5, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:27 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Nishtulla, Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 07:27 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Plazh-iliria, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 07:27 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK GJYKATA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 07:27 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Stadiumi, Durres

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 03:56 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 03:52 Apartamente , Tiranë

Qender rruga Fortuzi Gazoniere e Mobiluar

Numri i dhomave: 1
Sot 03:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 03:48 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TEK RRUGA E R

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 03:47 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE TREGUT TE FRUTA PERIMEV

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 03:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+2+2 NE QENDER

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 03:23 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+2, Plazh-Florida, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 02:55 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Pamje Deti, Plazh-Hekurudha

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 02:51 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Durres

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 02:51 Apartamente , Durrës

For Rent, 2+1+2 Apartment, Durres Area

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 02:50 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 02:47 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 02:28 Apartamente , Tiranë

1+1 ** 100% i Ri ** (Shk. e Baletit - Xh. Tabakeve)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 02:27 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durrës

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione