Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 33607
Durrës , 5575
Vlorë , 2675
Shkodër , 1234
Sarandë , 419
Elbasan , 342
Fier , 252
Korçë , 228
Lezhë , 196
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
23 Sht 13:47
Linku:
Apartamente , Sarandë

APARTAMENT ME QERA DITORE NE QENDER TE SARANDES

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 09:06
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament me Qira

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150
Dje 15:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament me qira ditore ne qender te Tiranes !

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

Sot 18:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA PAPAFINGO NE QENDER TE DURRESIT!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 18:31 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH !

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 18:31 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA 1+1 NE VOLLGA !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 18:31 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK GJYKATA, DURRES !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 18:31 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA 2+1+2T ME PAMJE DETI BALLORE EDHE GARAZHD !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 18:31 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PAMJE DETI BALLORE !

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 18:31 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 I SAPO MOBILUAR ME PAMJE DETI !

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 18:31 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera garsoniere Afatgjate ❌❌Studio For Rent❌❌

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 18:31 Apartamente , Durrës

APARTMENT 1+1 WITH SEA VIEW FOR RENT!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 18:23 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 3+1+2

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 18:21 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira Apartament

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:21 Apartamente , Tiranë

Klensi Rezidenc

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 18:19 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA DITORE (PRANE QENDRES)

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 18:16 Apartamente , Vlorë

Jepet hyrje me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 18:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 KOMPLEKSI KIKA 2

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 160
Online
Sot 18:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

QeraDitore Ap1+1 Myslym Shyr 3.000Leke Wifi,SmartTV

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 18:09 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 18:08 Apartamente , Vlorë

Jepet hyrje me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:57 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 1 +1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 17:53 Apartamente , Vlorë

Super Apartament For Rent Longterms(Amazing Sea View)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:48 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Kazazi, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 17:48 Apartamente , Pogradec

Luxury apartment 2+1+2 ( me qera)

6 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sot 17:48 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+3, Pamje Deti, Vila E Zogut, Durres

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:46 Apartamente , Durrës

Jepet me qera ,super apartament, 3+1+2 , Bllok

Numri i dhomave: 3
Sot 17:46 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+3, Pamje Deti, Vila E Zogut, Durres

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:46 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:43 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:42 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Currila

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:41 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament, 2+1+2, Vila e Zogut, Durrës

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:41 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durres

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 17:41 Apartamente , Durrës

Qera, Papafingo 2+1+2, Shkembi Kavajes Vije E Pare.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 17:40 Apartamente , Korçë

Edea's Apartament Korce

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 17:40 Apartamente , Korçë

Korce Apart - Hotel

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 17:39 Apartamente , Vlorë

Apartament jepet me qera

24 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:38 Apartamente , Korçë

Korce Apart - Hotel

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 17:36 Apartamente , Vlorë

Apartament I kompletuar jepet me qeta

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 17:35 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira ne Astir, afer Kompleksit Fratari

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:35 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te Brryli, afer Tirana Bank

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:35
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament modern per qira ne zonen e 21 Dhjetorit

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 17:35 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira te kompleksi Grand Gallery, Yzberish

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 17:35 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te Rruga e Durresit, afer Ambasades Jugosllave

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 17:35 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te Rruga Kongresi i Manastirit, afer gjimnazit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 17:35 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira te Selvia, kompleksi Halili

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:35 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira, Don Bosko te kompleksi Fiori di Bosko

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione