Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 29449
Durrës , 4624
Vlorë , 2114
Shkodër , 1165
Sarandë , 350
Elbasan , 304
Fier , 250
Korçë , 202
Lezhë , 170
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
30 Maj 08:00
Linku:
Apartamente , Tiranë

Qera 3+1 Shkolla e Bashkuar

Numri i dhomave: 3

Sot 16:31 Apartamente , Tiranë

Qera te Fresku 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 16:00 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Durrës

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:00 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI 100M2

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Sot 15:54
Linku:
Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 for Rent in Lungomare Vlore

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:26 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 1+1, Rezidenca Kodra e Diellit , Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:26 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 2+1, Tek Kompleksi Square 21, Tirane

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 15:26 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK ISH-RAJONI, DURRES!

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:26 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE VIJE TE PARE ME DETIN!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 15:26 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA !

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 15:26 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 2+1+Post Parkimi,Kopshti Botanik,Tiranë

1 350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 15:26 Apartamente , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QIRA NE PLAZH ILIRIA!!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:25 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 15:25 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMETN 2+1+2 GOLEM!

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:25 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT ME PAMJE DETI

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 15:25 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:25 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, ISH-URT!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 15:25 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 TE SHKEMBI KAVAJES!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:25 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:25 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:25 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES !

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:25 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE DETI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 15:25 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA 2+1 ,AFER GRAND BLUE FAFA!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:25 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA 1+1 ,PRANE HOTEL DOLCE VITA !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:19 Apartamente , Tiranë

Jap me qera garsoniere Myslym Shyr (jo agjenci jo komisione)

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione