Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 33569
Durrës , 5575
Vlorë , 2668
Shkodër , 1234
Sarandë , 419
Elbasan , 343
Fier , 252
Korçë , 227
Lezhë , 196
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
23 Sht 13:47
Linku:
Apartamente , Sarandë

APARTAMENT ME QERA DITORE NE QENDER TE SARANDES

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 16:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, RROTA KUQE,PLAZH,DURRES.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 15:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament me qira ditore ne qender te Tiranes !

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
28 Sht 16:34
Linku:
Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 PRANE KOPSHTIT BOTANIK‼

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Sht 16:12
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera APARTAMENT 2+1 MODERN KOMUNA E PARISIT

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Sot 07:51 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 (+3 BALLKONE +1 GARAZH) !

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:46 Apartamente , Tiranë

Apartment Ditor Kika 2

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 07:46 Apartamente , Vlorë

Shtepi me qera 1+1 rruga e Cipajve,Vlore 330 Euro 0692766776

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 07:36 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 07:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE NE VIJE TE PARE FULL

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 05:25 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Shkolla"Eftali Koci", Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 05:15 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 05:02 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 04:38 Apartamente , Durrës

For Rent, 2+1+2 Apartment, Durres Area

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 04:08 Apartamente , Vlorë

Jepet apartament me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Sot 04:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 03:29 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 TE MUZEU I DESHMOREVE !!

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 03:18 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per qira tek Kopshti Botanik!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 03:15 Apartamente , Tiranë

Tirane, jepet me qera apartament duplex 2+1+BLK Kati 2, 350

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 02:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1 TEK PALLATI SPORTIT

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 02:33 Apartamente , Durrës

Jepet me qira 1+1 tek pallati sportit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 02:32 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+2 Poste Parkimi , Unaza e re

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 02:25 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2, Zogu i Zi PRO+34287

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 02:21 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1, Qender PRO+34279

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 02:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 02:13
Linku:
Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2 Jeronim de Rada, Tiranë. PARK34245

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 02:08 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE PORTI, DURRES

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 02:07 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Pamje Deti, Vollga, Durrës

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 02:00 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 01:55 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 01:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA STUDIO NE DURRES!

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 01:25 Apartamente , Tiranë

(E DHENE) Super Garsoniere me qera

34 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 00:47 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE TREGUT TE FRUTA PERIMEV

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 00:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E RE E PORTIT ME PAMJ

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 23:41 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Apartment 1+1 e Mobiluar,square21

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 23:11 Apartamente , Vlorë

Shtepi me qera

300 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 23:05 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT 1+1 TE LIQENI I THATE!!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 23:03 Apartamente , Vlorë

Apartament Me Qera 2+1

330 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 23:02 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK KOMUNA E PARISIT!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 22:28 Apartamente , Fier

APARTAMENT QERA DITORE ��

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 22:13 Apartamente , Durrës

Ofroj apartament me qira plazh Durres me pamje nga deti

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:13 Apartamente , Durrës

Ofroj apartament me qera plazh Durres/Pista Kosova

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:13 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+3, Pamje Deti, Vila E Zogut, Durres

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:58 Apartamente , Vlorë

Apartament

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:44 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES DY GJELAT!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 21:16 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA DITORE (PRANE QENDRES)

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 20:52 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Pamje Deti, RRota e Kuqe , Durrës

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:37 Apartamente , Lezhë

Apartamente me qera ditore ose mujore Shengjin bregdet

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 20:20 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME POST PARKIMI NE VOLLGA

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 20:07 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera Touch of the sun rezidence

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Dje 20:02 Apartamente , Tiranë

OKAZION 2+1 FZ CONSTRUCTION

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione