Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 29894
Durrës , 4740
Vlorë , 2142
Shkodër , 1175
Sarandë , 354
Elbasan , 304
Fier , 248
Korçë , 213
Lezhë , 172
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
30 Maj 14:28
Linku:
Apartamente , Tiranë

Super ap. modern me qera 2+1+2 prane bar Artistit Astir

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
28 Maj 10:07
Linku:
Apartamente , Durrës

Jepet apartament me qira i mobiluar, ne Durres

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Sot 10:42 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Kompleksi Delijorgji

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:42 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 1+1 TEK ARLIS FARMCIA 10

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:42 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Me Qira Rruga e Dibres Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:41 Apartamente , Tiranë

@Garzoniere me qera te rezidenca kodra e diellit 1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:41 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK DREJTORIJA E POLICIS DURRES

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 10:41 Apartamente , Vlorë

❗️2+1 Apartmant for rent+ depo❗️

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:41 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE SHKOLLES "EFTALI KOCI" DU

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 10:41 Apartamente , Tiranë

@Jepet apartament 2+1+2 me qera per zyra te Square21

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 10:41 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE DURRES ,VOLLGA PAMJE D

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:41 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 NE DURRES ,VOLLGA PAMJE D

1 150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:41 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE DURRES, VOLLGA PAMJE D

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:41 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE DREJTORISE SE TATIMEVE,

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 10:41 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Kodra E Diellit, Tiranë.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:41 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA QYTETI DHE DETI

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 10:41 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA DURRES

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:41 Apartamente , Tiranë

@Apartament 2+1+2 me qera me vendndodhje te Zogu i zi

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:41 Apartamente , Tiranë

/✅Apartament 2+1 me qera te 21 dhjetori

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:41 Apartamente , Tiranë

Qera ,Apartament 2+1+2,Kompleksi "Vizion Plus"Tirane

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 10:41 Apartamente , Tiranë

Qera ,Apartament 2+1+2 ,Liqeni i Thate ,Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:41 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1 TEK LULISHTJA 1 MAJI NE Q

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:41 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1, TEK GJYKATA !

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:41 Apartamente , Durrës

1+1 APARTMENT FOR RENT AT KAMELIA RESORT!!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:41 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE SAN PIETRO!

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:40 Apartamente , Durrës

1+1 APARTMENT PER QERA AFER GJYKATES

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:40 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+Post Parkimi, Unaza E Re, Tiranë.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 10:40 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VIJE E PARE ME DETIN!

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:40 Apartamente , Tiranë

/✅Apartament 3+1 me qera te Pazari i ri ,Selvia

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 10:40 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QERA, BLLOK

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:40 Apartamente , Tiranë

Qera, Duplex 2+1, Rruga Jordan Misja, Tiranë.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:40 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMNET 1+1 ME QERA PAZARI RI

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:40 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, Tirane.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 10:40 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1, Kopshti Botanik ,Tirane

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 10:40 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 10:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 10:40 Apartamente , Tiranë

JEPET 1+1 ME QERA KODRA DIELLIT

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione