Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 30073
Durrës , 4737
Vlorë , 2159
Shkodër , 1177
Sarandë , 354
Elbasan , 306
Fier , 247
Korçë , 214
Lezhë , 172
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.

Sot 23:32 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Komuna e Parisit ne Tirane

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 23:29 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 23:14 Apartamente , Vlorë

Apartamenti

Numri i dhomave: 3
Sot 22:51 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Zogu i Zi

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 22:50 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera super apartament 2+1 tek Stadiumi Dinamo.

620 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:48 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Liqeni Thate

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:47 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek Liqeni i Thate!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:47 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek Liqeni i Thate!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:45 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera ditore

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 22:45 Apartamente , Tiranë

Apartament (Garsoniere) me qera ditore

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 22:44 Apartamente , Tiranë

QIRA APARTAMENT 1+1 '' Komuna e Parisit ''!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sot 22:44 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1+garderobe tek Kompleksi Kontakt

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 22:44 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Don Bosko.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:44 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 prane Kopshtit Botanik!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 22:44 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1, TEK GJYKATA !

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:44 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera super apartament 2+1+2 tek Fiori Di Bosco.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 22:44 Apartamente , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QERA NE PLAZH!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 22:44 Apartamente , Durrës

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Sot 22:41 Apartamente , Tiranë

Ndarje qeraje tirane

Numri i dhomave: 2
Sot 22:41 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rruga Kongresi Manastirit, Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 22:35 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TEK ISH DOGANA!!!!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 22:35 Apartamente , Vlorë

Apartament pushimi ne Orikum

4 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 22:29 Apartamente , Tiranë

Jepet më qera 2+1 , Rruga Besa

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 22:29 Apartamente , Durrës

2+1+2 APARTMENT FOR RENT ON THE BEACH!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 22:29 Apartamente , Vlorë

Apartament pushimi ne Orikum

4 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 22:26 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament ne Laprake

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:26 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera Apartament 1+1 400€ /Muaj

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:23 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER QERA TEK LIQENI I THATË, TIRANË

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 22:23 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E BARRIKADAVE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 22:23 Apartamente , Durrës

JEPET SUPER APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ''DURRES''!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:23
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 22:17 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 ne Myslym Shyr

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 22:17 Apartamente , Tiranë

jepet me qera apartament 2+1 ne don bosko

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 22:14 Apartamente , Tiranë

apartamente dhe vila me qera ditore ne Palace

300 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 22:08 Apartamente , Durrës

OKAZION Qera APARTAMENT 1+1

Numri i dhomave: 1
Sot 22:05 Apartamente , Tiranë

��Jepet me qera aprtament te Fiori Di Bosco 2+1+garazhd��

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 22:02 Apartamente , Durrës

!!!Apartament me qera ditore,javore!!! Plazh Durres

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 22:02 Apartamente , Durrës

!!!Apartament Qera ditore,javore!!!

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 22:02 Apartamente , Lezhë

Apartamente me qera ditore ose mujore Shengjin bregdet

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 21:59 Apartamente , Tiranë

QIRA APARTAMENT 1+1 ''BULEVARDI ZOGU PARE'' !

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 21:58 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Qender, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:58 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 1+1, Rruga "Dritan Hoxha ",Tiranë

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 21:58 Apartamente , Tiranë

rr mihal grameno shtepi me qera 2 plus 1

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione