Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 33174
Durrës , 5482
Vlorë , 2631
Shkodër , 1230
Sarandë , 419
Elbasan , 338
Fier , 251
Korçë , 231
Lezhë , 197
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
14 Sht 12:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 LUKSOZ (FOR RENT)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 16:12
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera APARTAMENT 2+1 MODERN KOMUNA E PARISIT

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 15:04
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA DITORE (PRANE QENDRES)

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Sot 10:09
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Astir!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 17:07 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Durres

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:06 Apartamente , Durrës

Apartament me qera 2+1 Plazh

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:05 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:05 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 Me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:05 Apartamente , Durrës

Super Apartament 1+1 Me Qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:05 Apartamente , Durrës

apartament me qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:05 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 17:03 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+3, Shkemb Kavaje, Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 17:00 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:01 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1,GREEN CITY ASTIR

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 16:59 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA!

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 16:56 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rezidenca Green City, Unaza e Re

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 16:56 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:50 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Liqeni Thate

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 16:49 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1 afer 21 Dhjetorit Kontakti

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 16:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE GOLEM,KOMPLEKS PRANE PLAZHIT

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:49 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QIRA NE DURRES!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

2+1 + garazhd tek White Hill Residence.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLEPA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA DUPLEX NE VOLLGA!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE PLAZH, DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK ISH RAJONI!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME VERANDE NE DURRES!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:46 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK ISH RAJONI!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 16:45 Apartamente , Vlorë

Rent apartament/apartament me qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:47 Apartamente , Tiranë

Qera 1+1 per zyre, Sapo Investuar,Rezidenca Future Home

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 16:41 Apartamente , Tiranë

QERA AP 1+1, Bosh, Rezidenca Future Home

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 16:39 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Online
Sot 16:37 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 16:33 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera • 1+1+Ballkon • Sea View • Total Mobiluar

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:35 Apartamente , Durrës

Qera 2+1+2 • Totalisht Arredim i ri dhe e investuar se fund

Numri i dhomave: 2
Sot 16:35 Apartamente , Durrës

At Vollga Durrës — Apartament me Qera 1+1 + Ballkon

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:32 Apartamente , Durrës

Qera• 2+1 • Totalisht Mobiluar • Arredim i ri��Plazh Durre

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:32 Apartamente , Durrës

Qera 2+1 • Total Mobiluar ��Drejtoria Policis��

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:33 Apartamente , Durrës

Qera 2+1 • Totalisht Mobiluar • Arredim i ri Valuta

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:30 Apartamente , Durrës

Jepet me qera shtepi lagjia 8

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 16:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet me qera 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet me qera 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 16:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet apartament me qera me pamje nga deti

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet apartament 1+1 ne Plazh

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione