Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 33562
Durrës , 5576
Vlorë , 2668
Shkodër , 1234
Sarandë , 419
Elbasan , 343
Fier , 252
Korçë , 227
Lezhë , 196
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
23 Sht 16:12
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera APARTAMENT 2+1 MODERN KOMUNA E PARISIT

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
28 Sht 16:34
Linku:
Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 PRANE KOPSHTIT BOTANIK‼

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, RROTA KUQE,PLAZH,DURRES.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 02:13
Linku:
Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2 Jeronim de Rada, Tiranë. PARK34245

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

Sot 09:15 Apartamente , Korçë

Edea's Apartament Korce

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 09:15 Apartamente , Korçë

Korce Apart - Hotel

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 09:15 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+2 Poste Parkimi, Pazari I Ri, Tiranë.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:15 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2,Kodra e Priftit , Tiranë.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 09:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1+GARAZHD FULL PAMJE DETI , CURR

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 09:14 Apartamente , Korçë

Korce Apart - Hotel

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 09:14 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 TEK ISH- FUSHA E RERES NE DURRES PER QIRA!

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 09:14 Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë 2 Katëshe, Farkë, Tiranë.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Online
Sot 09:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA ISH RAJONI POLICISE!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 09:14 Apartamente , Durrës

JEPET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE DETI!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 09:14 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE STACIONIT TE TRENIT!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 09:14 Apartamente , Vlorë

Shtepi pushimi Deluxe ne Lungomare ditore/mujore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:13 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2 21 dhjetori,prane mozaik

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 09:13 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 2+1+2 PRANE MARKATES NE DURRES PER QIRA!

325 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 09:13 Apartamente , Durrës

SUPER DUPLEX ME VERANDE PRANE VILES SE ZOGUT PER QIRA!

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 09:13 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+Post Parkimi, rruga e kavajes

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:13 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:13 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Vasil Shanto

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1,Zogu i Zi, Tiranë.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1, Rruga e Dibres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Rruga Islam Alla,Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 QERA FRESKU

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1+Post Parkimi, Unaza e Re.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1 Blloku,Tiranë

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Blloku

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1, Liqeni i Thate, Tirane.

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Ali Demi, Tiranë.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Zogu I Zi, Tiranë.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Don Bosko, Tiranë.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Kopeshti Zoologjik, Tiranë.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 2+1,Kodra e Diellit,Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Zogu I Zi, Tiranë.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Don Bosko, Tiranë.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza, Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2+Post Parkimi, Yzberisht.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+Verandë,Parku, Tiranë.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2, Bllok , Tiranë.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera , Apartament 2+1+2, Bulevardi Zogu I

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA E KUQE PLAZH!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë pranë Teg, Mandarine Drive.

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit, Tiranë.

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Stadiumi Dinamo, Tiranë

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 09:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Stadiumi Dinamo, Tiranë

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 09:11 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1 21 Dhjetori,Tiranë.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:11 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Rruga 5 Maj, Tiranë.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione