Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 29716
Durrës , 4726
Vlorë , 2110
Shkodër , 1164
Sarandë , 350
Elbasan , 302
Fier , 250
Korçë , 203
Lezhë , 171
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
27 Maj 13:17
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Tek Kompleksi Mangalem (ID B220432) T

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 09:27
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament prane detit me qera ditore

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online
17 Maj 23:48
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 I SAPO ARREDUAR

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:28
Linku:
Apartamente , Tiranë

Super ap. modern me qera 2+1+2 prane bar Artistit Astir

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120

Sot 19:04 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 3+1+2+ Verandë+ Post Parkim

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:01 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 2+1+2,Kompleksi "Vizion Plus",Tiranë

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:01 Apartamente , Korçë

Edea's Apartament Korce

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 18:58 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Super studio(afatgjate) ❌❌ Studio For Rent❌❌

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 18:58 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament 2+1 me Qira per Zyra te Kompleksi Arlis

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 18:55 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera ( Rent longterms)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 18:45 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA || Apartament|| 2+1+bllk

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 18:42 Apartamente , Tiranë

apartament 2+1 me qera

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:33 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA 2+1 KATI 2 TEK MEDRESEJA NE RRUGE KRYESORE

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 18:33 Apartamente , Tiranë

Super Apartament 2+1+2 me qera me Post Parkimi!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 18:30 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA || APARTMENT|| 2+1

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 18:26 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament me qera 2+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 18:23 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+Post Parkimi, Unaza E Re, Tiranë.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 18:23 Apartamente , Tiranë

Jepet ,Apartament 2+1+2, Kompleksi SQUARE 21 , Tiraën

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Online
Sot 18:23 Apartamente , Tiranë

JEPET 1+1 ME QERA KODRA DIELLIT

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 18:23 Apartamente , Sarandë

Apartments , for rent

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 18:20 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA || APARTAMENT|| 2+1+bllk

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 18:20 Apartamente , Lezhë

SHTEPIA ME QERA NE SHENGJIN

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:20 Apartamente , Lezhë

JEPEN ME QERA DITORE DHOMA PLAZHI ,APARTAMENTE NE SHENGJ

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:11 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te Fusha e Aviacionit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Sot 18:08 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Ish Rajoni I Policise, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 18:05 Apartamente , Tiranë

Apartament

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 18:05 Apartamente , Vlorë

Apartment 3+1+2 for rent in Vlora

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 17:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA NE CURRILA PAMJE BALLORE DETI !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 AFER EPIDAM, GOLEM !

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE SHKOLLES EFTALI KOCI!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:58 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera vlore ne krahe te Tirana Resort 40€

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 17:55 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Me Qera Rruga Kongresi Manastirit ne Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 17:55 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera 21 Dhjetori ne Tirane

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 17:55 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me Qira Kompleksi Zirkon Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 17:55 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera Ish Ekspozita ne Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 17:55 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Me Qera Myslym Shyri ne Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 17:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPEN ME QERA AMBJENTE BIZNESI TEK RR. ELBASANIT ME 200M2 S

2 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 17:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Ali Demi Ne Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 17:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qira tek Oxhaku ne Tirane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 17:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Duplex me Qera tek Liqeni i Thate ne Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 17:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Liqeni i Thate ne Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 17:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2 TEK AMBASADOR 2 PRAN LIQENIT

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 17:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I NJE VILE 2+1 ISH KËNETA!

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 17:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+GARAZH AFER VILA KORAL !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 17:52 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera Rruga Mine Peza ne Tirane

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 17:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA QYTETI DHE DETI

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione