Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 33568
Durrës , 5577
Vlorë , 2668
Shkodër , 1234
Sarandë , 419
Elbasan , 343
Fier , 252
Korçë , 227
Lezhë , 196
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
Dje 16:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, RROTA KUQE,PLAZH,DURRES.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 15:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament me qira ditore ne qender te Tiranes !

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
28 Sht 15:14
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA DITORE (PRANE QENDRES)

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70

Sot 09:06
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament me Qira

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150
Sot 09:03 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+GARAZHD ME PAMJE DETI TEK WHITE

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:02 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT !

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:02 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA!!

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:02 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE STACIONIT TE TRENIT, DU

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:02 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

Jepet me qera 3+1+2t me pamje te portit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN KRYESOR, DURRES !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

Jepet me qera 2+1+2t tek rezidenca "PORT VIEW"

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 09:00 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE PORTI, DURRES

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:59 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH !

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 08:59 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 + POST PARKINGU TE MALI ROBIT !

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 08:58 Apartamente , Durrës

APARTAMENT ME QIRA 1+1+2 BALLKONE ,ME PAMJE DETI NE PLAZH !!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 08:53 Apartamente , Durrës

Jepet me qira apartament 2+1tek Drejtoria e Tatimeve Durres!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:53 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA VILE 3-KATESHE ME PAMJE DETI NE GOLEM!

1 650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sot 08:53 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I TRETE I NJE VILE NE ISH KENETE,DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:53 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT!

520 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:52 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ''PERLA RESORT''

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:52 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E PORTIT DURRES!

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Duplex, Kodra e Diellit, Tiranë

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 08:46 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE SHKOZET !

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 08:46 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH !

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 08:46 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE VILE TEK DYLI !

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:46 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 VIJE E PARE ME DETIN NE PLAZH I

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 08:46 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QIRA NE DURRES!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 08:46 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH HEKURUDHA !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 08:46 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 +3 BALLKONE ME PAMJE DETI NE

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 08:39 Apartamente , Durrës

Apartament me qera Ditore Shtepi pushimi Golem Durres

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 08:39 Apartamente , Durrës

GARSONIERE NE PLAZH ILIRIA DURRES,PER QIRA!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 08:38 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE VOLLGA DURRES,PER QIRA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 08:37 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES,PER QIRA!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 08:33 Apartamente , Durrës

Apartment me qera Plazh Golem Lucky Luxury panorama

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 08:32 Apartamente , Durrës

Apartment me qera ditore Plazh Durres Golem

35 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 08:30 Apartamente , Vlorë

Jepet apartament me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Sot 08:26 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Me Pamje Deti, Ne Currila, Durres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 08:24 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Apartment 1+1 e Mobiluar,square21

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 08:18 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 08:15 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLEPA! (Te Perfshira Uji,Dri

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 08:14 Apartamente , Tiranë

Klensi Rezidenc

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:14 Apartamente , Durrës

Jepet me qera ambjent per zyre tek markata kati dyte 150 m2

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+2 NE HEKURUDHA

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMEN ME QIRA 1+1 NE QENDER ME PAMJE NGA DETI!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMEN ME QIRA 1+1 NE QENDER!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione