Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 33019
Durrës , 5610
Vlorë , 2685
Shkodër , 1236
Sarandë , 419
Elbasan , 342
Fier , 254
Korçë , 230
Lezhë , 197
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
Dje 15:45
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament me qira ditore ne qender te Tiranes !

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
01 Tet 16:44
Linku:
Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 PRANE KOPSHTIT BOTANIK‼

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Tet 15:24
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA DITORE (PRANE QENDRES)

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
23 Sht 16:12
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera APARTAMENT 2+1 MODERN KOMUNA E PARISIT

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Sot 05:09 Apartamente , Durrës

For Rent, 2+1+2 Apartment, Durres Area

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 02:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLL

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 01:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Tirane,Apart. 3+1 me qera ,130 m²(LIQENI I THATE)

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:46 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 ne Yzberisht!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 01:26 Apartamente , Tiranë

qera 1+1 , kati 4 , myslym shyri,

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 01:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 00:15 Apartamente , Tiranë

Apartament Qera Ditore

65 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 23:59 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira Apartament

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 23:57 Apartamente , Tiranë

Apartament me qira 2+1 ne Qender !

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 23:12 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1 ne rruge kryesore kati 2.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 23:07 Apartamente , Tiranë

Apartament ,Studio ose Njesi Biznesi

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 22:49 Apartamente , Tiranë

JEP ME QERA APARTAMENT TEK QYTETI STUDENTI 390 MIJ LEK NE M

390 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 22:42 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira te kompleksi Arlis, Farmacia 10

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 22:42 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira te kompleksi Arlis, Farmacia 10

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 22:42 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira ne Astir, afer Kompleksit Fratari

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 22:42
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament modern per qira ne zonen e 21 Dhjetorit

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 22:42 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira, Rruga Mine Peza, afer Komisariatit te Policise

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 22:42 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira te kompleksi Grand Gallery, Yzberish

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 22:42 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira te Brryli, perballe Maternitetit te Ri

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 22:42 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira ne Qender

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 22:42 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira ne Qender

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 22:42 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 22:42 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira te Kompleksi Colombo, ne Porcelan

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 22:37 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2 , Kodra E Diellit

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 22:19 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 22:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 I SAPOMOBILUAR,VOLLGA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 22:15 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2, Zogu i Zi

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 22:10 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 22:07 Apartamente , Tiranë

Qira, Ambient per Zyra, Qatar Center, Zogu i ZI

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 22:06 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament për zyra, Rruga e Elbasanit, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 22:04 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament për zyra, Rruga e Elbasanit, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 22:04 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera te Komuna e Parisit

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 22:03 Apartamente , Tiranë

QERA, APARTAMENT 3+1+2, MINE PEZA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 22:01 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Garden Building Residence

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 21:57 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Garden Building Residence

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 21:56 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë.

630 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 21:53 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA AFATGJATE

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 21:43 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 2+1 QERA DERI NE QERSHOR

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:40 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Apartament 2+1

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:35 Apartamente , Vlorë

Super Apartament For Rent Longterms(Amazing Sea View)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 21:34 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera garsoniere Afatgjate ❌❌Studio For Rent❌❌

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 21:31 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:30 Apartamente , Tiranë

Klensi Rezidenc

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 21:26 Apartamente , Durrës

JEPET SHTEPI ME QERA!!!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:26 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TEK RRUGA E R

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:24 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rr.Jordan Misja,Tirane.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 21:22 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 3+1+2, Qender

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 21:16 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRAN RTSH

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione