Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 29731
Durrës , 4723
Vlorë , 2110
Shkodër , 1164
Sarandë , 350
Elbasan , 302
Fier , 250
Korçë , 203
Lezhë , 171
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
17 Maj 23:48
Linku:
Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 I SAPO ARREDUAR

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 10:22
Linku:
Apartamente , Durrës

Qira Apartament 2+1+2 Vollga, Durres 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
27 Maj 15:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Tek Fresku (ID B220441) Tirane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online

Sot 01:46 Apartamente , Tiranë

Apartment me qera

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 01:21 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Unaza E Re, Tiranë

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 01:21 Apartamente , Lezhë

Apartamente me qera ditore ose mujore Shengjin bregdet

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 01:15 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA 2+1 PRANE NISHARAKUT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 00:43 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+3 per Airbnb

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 00:04 Apartamente , Vlorë

Apartamente Lungomare Vlore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 00:04 Apartamente , Vlorë

Apartament lungomare vlore

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 00:01 Apartamente , Tiranë

QERA, APARTAMENT 3+1+2 (FRESK) E MOBILUAR 380 EUR

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 23:46 Apartamente , Tiranë

QERA, 1+1 APARTAMENT (VIZION PLUS) E MOBILUAR 350 EURO

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 23:39 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira Apartament 2+1+2 tek 9-kateshet ne qender Tira

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:39 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA 2+1 NE QENDER DURRES

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 23:39 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, FRESKU

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:33 Apartamente , Tiranë

Jap me qera garsoniere Myslym Shyr (jo agjenci jo komisione)

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 23:30 Apartamente , Tiranë

Garsoniere me qera ne Myslym Shyr (JO AGJENCI JO KOMISIONE)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 23:27 Apartamente , Tiranë

QERA ,GARZONIERE(MYSLYM SHYRE) E MOBILUAR 390 EURO

390 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Online
Dje 23:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I VILES

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Dje 23:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2, AFER STACIONIT TE TRENIT

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 23:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1, QENDER TE DURRESIT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 LUKSOZ (FOR RENT)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 23:15 Apartamente , Tiranë

''SHKOLLA BALETIT'' QIRA APARTAMENT 2+1 RR ELBASANIT !

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 23:14 Apartamente , Tiranë

Qera ,Apartament 1+1 ,Uzina Dinamo ,Tirane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 23:11 Apartamente , Tiranë

QERA, APARTAMENT 1+1 (VIZION PLUS) E MOBILUAR 350 EURO

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 22:59 Apartamente , Tiranë

QERA, GARSONIERE (PRANE NEWS 24) E MOBILUAR 18.000 LEKE

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Online
Dje 22:47 Apartamente , Durrës

Apartament ne qera Golem

Numri i dhomave: 3
Dje 22:34 Apartamente , Tiranë

QIRA Apartament 1+1+Post Parkimi ''Touch of Sun'' TEG !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online
Dje 22:34 Apartamente , Tiranë

apartament 2+1 me qera

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:06 Apartamente , Kucovë

SHITET 1+1 OSE JEPET ME QERA NË KUÇOVË

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 21:57 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek Liqeni i Thate!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:57 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera super apartament 2+1 tek Stadiumi Dinamo.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:51 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA 2+1 KATI 2 TEK MEDRESEJA NE RRUGE KRYESORE

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 21:48 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 TEK PETRONINI!

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Online
Dje 21:23 Apartamente , Durrës

Jepet me qera hyrja 1+1 70 m2.kati i 5.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 21:14 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera garsoniere ne qender

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 21:10 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1 Astir, 350euro/muaj

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 21:07 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Online
Dje 21:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE NE LAGJEN 18.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Online
Dje 21:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE VOLLGA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DET

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DET

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 21:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1 prane Ministris se Drejtesis, Z

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI KAVAJES ME PAMJE NG

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK VOLLGA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK GJYKATA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 21:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 + GARAZH NE VOLLGA!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Online
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 + GARAZH NE VOLLGA!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Online
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione