Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 33569
Durrës , 5574
Vlorë , 2668
Shkodër , 1234
Sarandë , 419
Elbasan , 343
Fier , 252
Korçë , 227
Lezhë , 196
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
23 Sht 13:47
Linku:
Apartamente , Sarandë

APARTAMENT ME QERA DITORE NE QENDER TE SARANDES

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 16:24
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, RROTA KUQE,PLAZH,DURRES.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 15:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament me qira ditore ne qender te Tiranes !

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

Sot 08:38 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE VOLLGA DURRES,PER QIRA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 08:37 Apartamente , Durrës

Apartament me qera Ditore Shtepi pushimi Golem Durres

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 08:37 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES,PER QIRA!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Online
Sot 08:33 Apartamente , Durrës

Apartment me qera Plazh Golem Lucky Luxury panorama

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 08:32 Apartamente , Durrës

Apartment me qera ditore Plazh Durres Golem

35 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 08:30 Apartamente , Vlorë

Jepet apartament me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Sot 08:26 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Me Pamje Deti, Ne Currila, Durres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 08:24 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Apartment 1+1 e Mobiluar,square21

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 08:18 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 08:15 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLEPA! (Te Perfshira Uji,Dri

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 08:14 Apartamente , Tiranë

Klensi Rezidenc

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 08:14 Apartamente , Durrës

Jepet me qera ambjent per zyre tek markata kati dyte 150 m2

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+2 NE HEKURUDHA

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMEN ME QIRA 1+1 NE QENDER ME PAMJE NGA DETI!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMEN ME QIRA 1+1 NE QENDER!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE SHKOZET!

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
Sot 08:07 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL 2 - KATESH NE QENDER

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 08:03 Apartamente , Durrës

❌Jepet me qera apartament i sapo mobiluar❌

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:51 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 (+3 BALLKONE +1 GARAZH) !

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:46 Apartamente , Tiranë

Apartment Ditor Kika 2

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 07:46 Apartamente , Vlorë

Shtepi me qera 1+1 rruga e Cipajve,Vlore 330 Euro 0692766776

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE NGA

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 07:36 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 07:36 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE NE VIJE TE PARE FULL

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 05:25 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Shkolla"Eftali Koci", Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 05:15 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 05:02 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 04:38 Apartamente , Durrës

For Rent, 2+1+2 Apartment, Durres Area

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 04:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 03:29 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 TE MUZEU I DESHMOREVE !!

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 03:18 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per qira tek Kopshti Botanik!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 03:15 Apartamente , Tiranë

Tirane, jepet me qera apartament duplex 2+1+BLK Kati 2, 350

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 02:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 3+1 TEK PALLATI SPORTIT

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 02:33 Apartamente , Durrës

Jepet me qira 1+1 tek pallati sportit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 02:32 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+2 Poste Parkimi , Unaza e re

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 02:25 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2, Zogu i Zi PRO+34287

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 02:21 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1, Qender PRO+34279

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 02:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 02:13
Linku:
Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2 Jeronim de Rada, Tiranë. PARK34245

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 02:08 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TE PORTI, DURRES

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 02:07 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Pamje Deti, Vollga, Durrës

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione