Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 33223
Durrës , 5535
Vlorë , 2661
Shkodër , 1232
Sarandë , 418
Elbasan , 342
Fier , 251
Korçë , 226
Lezhë , 196
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
17 Sht 20:11
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet shpi me Qera!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 16:30
Linku:
Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 PRANE KOPSHTIT BOTANIK‼

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:15
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Astir!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 15:38 Apartamente , Durrës

Qira Apartament 1+1, Qender , Durres 350 Euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:38 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT!

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:38 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES TEK ISH-URT!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 15:38 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA DUPLEX NE VOLLGA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 15:38 Apartamente , Durrës

Qira Apartament 1+1, Prane Hotel Florida Plazh, Durres 400 E

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:38 Apartamente , Durrës

Qira, Apartament 1+1, Plepa Plazh, Durres 350 Euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:38 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Yzberisht

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:37 Apartamente , Tiranë

Jepet apartamnet 2+1 per qera Kodra e Diellit

620 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës, Tiranë

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 15:37 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA!!

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:36 Apartamente , Durrës

Jepet me qera shtepi lagjia 8

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 15:34 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 (+3 BALLKONE +1 GARAZH) !

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:34 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera te Shkolla e Baletit

720 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:33 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2 , Kodra E Diellit

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 15:32 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QIRA NE DURRES!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 15:32 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1 ne Qender

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:32 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT PAMJE DETI, VIJE E PARE PLAZH!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 15:32 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN KRYESOR, DURRES !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 15:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA TE KIKA 1 57.000 LEKE

57 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 15:30 Apartamente , Tiranë

Qira ,Shtepi Private ,Allias,Tirane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 170
Sot 15:30 Apartamente , Tiranë

Tregu Elektrik, Jepet me qera apartament 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:29 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Plazh, Rrota e Kuqe

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 15:29 Apartamente , Vlorë

Per student 1+1 me qera

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 (+3 BALLKONE +1 GARAZH) !

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 15:29 Apartamente , Tiranë

Kat. 1 i Nje Vile ne Mullet (Kalaja e Petreles) 3+1+2WC+3Bll

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 15:27 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN KRYESOR, DURRES !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 15:27 Apartamente , Lushnjë

JEPET APARTAMENT ME QERA PRANE NEPTUN LUSHNJE

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 15:27 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARATMENT 1+1 ME VERAND NE VOLLGA DURRES

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:27 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA TEK 27 KATESHI!

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera Sauk Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 15:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera te ish Tregu Elektrik Tirane

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione