Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 29799
Durrës , 4703
Vlorë , 2124
Shkodër , 1165
Sarandë , 352
Elbasan , 304
Fier , 250
Korçë , 205
Lezhë , 170
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
Dje 05:19
Linku:
Apartamente , Durrës

Qira Apartament 2+1+2 Vollga, Durres 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
30 Maj 08:00
Linku:
Apartamente , Tiranë

Qera 3+1 Shkolla e Bashkuar

Numri i dhomave: 3
30 Maj 14:28
Linku:
Apartamente , Tiranë

Super ap. modern me qera 2+1+2 prane bar Artistit Astir

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120

Sot 21:18 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+3 per Airbnb

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:37 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 Yzberisht.

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1, TEK GJYKATA !

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:37 Apartamente , Tiranë

Jepet ,Apartament 2+1+2, Kompleksi SQUARE 21 , Tiraën

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Durres 600 €

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:37 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMNET 1+1 ME QERA PAZARI RI

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:37 Apartamente , Tiranë

JEPET 1+1 ME QERA KODRA DIELLIT

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:36 Apartamente , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QERA NE PLAZH!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 19:36 Apartamente , Durrës

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Sot 19:32 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+Post Parkimi, Unaza E Re, Tiranë.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:29 Apartamente , Tiranë

Hyrje 200 mije e mobiluar me qera

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 19:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE RRUGA E PORTIT 300 EU

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

Super Apartament 2+1 me Qira te Kopshti Zoologjik.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira ne Don Bosko, kompleksi Vizion+

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te Fusha e Aviacionit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira ne rrugen e Durresit

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira ne Astir, afer bar Unik

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira ne Myslym Shyr, afer Vodafone

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira te 21 Dhjetori, kompleksi Kontakt

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

2+1 te Liqeni i Thate, rruga Peti

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, afer Prokurorise

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

1+1 me kuzhine me vete per qira ne rrugen Mine Peza

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

2+1 te Kopshti Botanik, 700 Euro

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira te Kryqezimi i Oxhakut

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te kompleksi Mangalem, 300 Euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira te Kodra e Diellit, rruga Bill Klinton

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira ne Qender

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

3+1 per qira afer shkolles Mihal Grameno

45 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira ne Yzberish, afer KMY

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira te kompleksi Panorama

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te Bulevardi Gjergj Fishta, afer hotel Hilton

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira ne rrugen e Barrikadave

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te Xhamia e Tabakeve

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira te rruga e Kavajes, afer Globe

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira te rruga 5 Maji

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

Duplex (3+1) per qira te Kodra e Priftit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera ditore

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira ne Ali Dem, afer spitalit Continental

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te stadiumi Dinami, afer EHW

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira ne astir te bar Artisti

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira te Siri Kodra, afer shkolles

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira ne Don Bosko, 350 euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te rruga e Elbasanit, afer FGJH

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

2+1 per qira te Bulevardi Zogu I

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 19:23 Apartamente , Tiranë

Apartament (Garsoniere) me qera ditore

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 19:20 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira te kompleksi Zirkon, 450 euro

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:20 Apartamente , Tiranë

1+1 te kompleksi Zirkon, rruga Kongresi i Manastirit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:20 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira te kompleksi Zirkon, 50.000 Lek

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 19:20 Apartamente , Tiranë

1+1 te Pazari i Ri, optika Roma

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione