Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 29715
Durrës , 4766
Vlorë , 2093
Shkodër , 1160
Sarandë , 347
Elbasan , 301
Fier , 251
Korçë , 204
Lezhë , 171
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
26 Maj 14:18
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera Fiori Di Bosko ne Tirane

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:17
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Tek Bulevardi Zogu I Pare ( ID B22043

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
26 Maj 09:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament prane detit me qera ditore

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 13:17
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Ne Astir (ID B220435) Tirane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 15:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Tek Fresku (ID B220441) Tirane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

Sot 05:42 Apartamente , Lushnjë

Jepet me qera

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 05:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA! ME PAMJE DETI

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 05:30 Apartamente , Tiranë

2+1 ( Kompl. Dinamo, ne Krah - Rr. Kosovareve ) Pllt i Ri

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 04:35 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durrës

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 04:19 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 for Rent in Vlore

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 03:57 Apartamente , Korçë

Apartament me qera 3+1 i pamobiluar Tek Trekendeshi

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 03:57 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 1+1 me qera te ASL

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 03:57 Apartamente , Vlorë

Jepe me qira shtepi 1+1 70m² pranë portit Vlorë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 03:57 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 03:57 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QIRA, KOPSHTI ZOOLOGJIK !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 03:57 Apartamente , Tiranë

TEK SHESHI WILLSON JAPIM ME QERA AP. 3+1

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 01:40 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT 1+1 TE LIQENI I THATE!!

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 01:24 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera - Uji i Ftohte, Vlore

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 01:21 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira 1+1 tek Frosina Plaku, prane 21 Dhjetorit

490 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 01:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE KODRA E DIELLIT 350 EURO

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 00:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Halkidiki Greqi, jepet me qera apartament ne plazh 40 m²

85 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 00:13 Apartamente , Tiranë

Apt 2+1+2wc (prane Eleonores - K. e Diellit)

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 23:34 Apartamente , Tiranë

YZBERISH JAPIM APARTAMENT 2+1+2 PER QERA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:10 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE VOLLGA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1, AFER MARKATES

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 23:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1, QENDER TE DURRESIT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2, AFER STACIONIT TE TRENIT

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 23:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 LUKSOZ (FOR RENT)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 22:57 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+3 per Airbnb

2 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:54 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA 2+1 NE QENDER DURRES

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 22:54 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, FRESKU

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:26 Apartamente , Tiranë

Tirane, Apartament lux me qira 2+1, 110 m²(Green City)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 22:26 Apartamente , Tiranë

Tirane, me qera Apartament 2+1,Kati 5, 75 m² (BRRYLI)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:26 Apartamente , Tiranë

Tirane,Hyrje 1+1&verande 68 m2(Rez.Kodra Diellit 2)

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:26 Apartamente , Tiranë

Tirane,Hyrje me qera 3+1, Sip 211 m2(Kopshti Zoologjik)

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:26 Apartamente , Tiranë

Tirane, jap me qera apartament 2+1, 1.250 Euro Secret Garden

1 250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:23 Apartamente , Durrës

Durres,Apartament 2+1&Oborr,Kati 1,97 m²(SAN PIETRO)

Numri i dhomave: 2
Dje 22:14 Apartamente , Tiranë

QERA OKAZION �� Apartament 2+1 Siri Kodra

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online
Dje 22:10 Apartamente , Tiranë

2+1 te Kopshti Botanik, 700 Euro

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 22:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 4+1 per qera ne rrugen e Elbasanit, (ID 4239062)

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 90
Dje 22:04 Apartamente , Korçë

Apartament me qera ditore Korçë

Numri i dhomave: 2
Dje 22:01 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE SHKOZET !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament me qera 1+1 ne plazh

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 21:58 Apartamente , Tiranë

Qera ,Apartament 2+1+2,Kompleksi "Vizion Plus"Tirane

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 21:39 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera ditore apartament ne Qender te Shkodres

40 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 21:20 Apartamente , Lezhë

Apartamente me qera ditore ose mujore Shengjin bregdet

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 21:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 21:04 Apartamente , Durrës

Okazion muaji maj 35 euro nata, qershori 40 euro.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 20:45 Apartamente , Tiranë

Qera Ditore Ap 1+1 ne Don Bosko 26€

26 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 20:43 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, PRANE QENDRES

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 20:39 Apartamente , Tiranë

Japim me qira apartament 2+1+2,+Post parkimi,Square 21

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione