Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 29582
Durrës , 4535
Vlorë , 2108
Shkodër , 1164
Sarandë , 347
Elbasan , 303
Fier , 249
Korçë , 203
Lezhë , 170
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
30 Maj 09:27
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament prane detit me qera ditore

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online
Dje 12:55
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Tek Fresku (ID B220441) Tirane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 12:34
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament Me Qera 2+1 Tek Bulevardi Zogu I Pare ( ID B22043

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
28 Maj 10:07
Linku:
Apartamente , Durrës

Jepet apartament me qira i mobiluar, ne Durres

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Sot 10:14 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Liqeni Thate

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 08:57 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+3 per Airbnb

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 05:49 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1 , Plazh

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 05:19
Linku:
Apartamente , Tiranë

Qera 3+1 Shkolla e Bashkuar

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 05:19
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 05:19 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 I SAPO ARREDUAR

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 05:19 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE RRETH RROTULLIMI I SELITES

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 05:19
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament me qira ditore ne qender te Tiranes !

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 05:19
Linku:
Apartamente , Durrës

Qira Apartament 2+1+2 Vollga, Durres 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 04:20 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera !

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 04:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE QENDRA KRISTAL 900 EURO

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 03:25 Apartamente , Durrës

Jepet apartament me qera Shkembi i kavajes Kamelia

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Sot 02:57 Apartamente , Tiranë

Apt 2+1+2wc (prane Eleonores - K. e Diellit)

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 00:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I VILES

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Sot 00:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2, AFER STACIONIT TE TRENIT

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 00:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 LUKSOZ (FOR RENT)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 00:52 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1, QENDER TE DURRESIT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:35 Apartamente , Vlorë

Okazion

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 00:26 Apartamente , Vlorë

Apartament

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sot 00:23 Apartamente , Vlorë

Apartament

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:19 Apartamente , Vlorë

Apartament

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sot 00:19 Apartamente , Vlorë

Apartamente Lungomare Vlore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sot 00:19 Apartamente , Vlorë

Apartament lungomare vlore

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 23:08 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera ditore plazh

Numri i dhomave: 1,5
Dje 22:56 Apartamente , Tiranë

Jap me qera garsoniere Myslym Shyr (jo agjenci jo komisione)

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:56 Apartamente , Tiranë

Garsoniere me qera ne Myslym Shyr (JO AGJENCI JO KOMISIONE)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 22:46 Apartamente , Tiranë

Apartamente me qera ditore prane Qendres, Tirane

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 22:30 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera 1+1 e mobiluar 21 Dhjetori

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 21:49 Apartamente , Vlorë

Per pushime

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 21:36 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera Amerikan 2

Numri i dhomave: 3,5
Dje 21:31 Apartamente , Durrës

Dhoma me qera ne durres

Numri i dhomave: 2
Dje 21:20 Apartamente , Tiranë

Ambjent Per zyra me qera, Ish Parku i Autobusave

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 21:16 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera, Liqeni i Thate

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 21:13 Apartamente , Durrës

SHkembi kavajes (LEXO ME KUJDES)

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 21:10 Apartamente , Tiranë

Garsoniere per qira te kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 21:02 Apartamente , Tiranë

1+1 per qira te 21 Dhjetori, afer kompleksit Kontakt

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 21:02 Apartamente , Pogradec

Apartamente me qira ditore

Numri i dhomave: 1
Dje 20:58 Apartamente , Tiranë

Apartament

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 20:26 Apartamente , Durrës

Apartament Me Qera Ditore , Plazh

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 20:26 Apartamente , Durrës

Super Apartament Me Qera Ditore, Pamje Nga Deti

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 20:26 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera Ditore, Prane Hotel Palace

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 20:26 Apartamente , Durrës

Apartament me Qera Ditore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 20:26 Apartamente , Durrës

Apartament Pushimi,Me Qera Ditore

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 20:25 Apartamente , Tiranë

Apartament (Garsoniere) me qera ditore

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 20:25 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera ditore

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 20:13 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Dje 20:13 Apartamente , Durrës

Apartament Luksoz 2+1 Me Qera , Qender Durres

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Dje 20:13 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1Me Oborr

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online
Dje 20:10 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione