Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 33194
Durrës , 5500
Vlorë , 2650
Shkodër , 1232
Sarandë , 418
Elbasan , 341
Fier , 251
Korçë , 225
Lezhë , 196
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
Dje 01:07
Linku:
Apartamente , Tiranë

(E DHENE) Super Garsoniere me qera

34 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Sht 12:22
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 LUKSOZ (FOR RENT)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Online
23 Sht 13:47
Linku:
Apartamente , Sarandë

APARTAMENT ME QERA DITORE NE QENDER TE SARANDES

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
17 Sht 20:11
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet shpi me Qera!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70

Sot 16:19 Apartamente , Durrës

Jepet me qera 2+1+2t ne Vollga

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:19 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1+2 ,NE PLEPA !!

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 16:17 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE PLAZH !!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 16:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE VILE TEK DYLI !

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ''PERLA RESORT''

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:16 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA NE GOLEM!!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:16 Apartamente , Durrës

APARTAMENT ME QIRA 1+1+2 BALLKONE ,ME PAMJE DETI NE PLAZH !!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:16 Apartamente , Durrës

Jepet me qera 2+1+2t tek rezidenca "PORT VIEW"

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 16:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1+2 +3 BALLKONE ME PAMJE DETI NE

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 16:15 Apartamente , Tiranë

Qira, Ambjent per Zyra, Stadiumi Dinamo, Tirane.

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 16:15 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+Post Parkimi, TEG, Tiranë.

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 16:15 Apartamente , Tiranë

Qira, Ambjent per Zyra, Qender.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:14 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE DURRESIT !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:13 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Me Qira Kinostudio Tirane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 16:13 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rruga Elbasanit, Tiranë

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:12 Apartamente , Durrës

2+1 APARTMENT FOR RENT IN ILIRIA BEACH!!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 16:12 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qira Zogu i Zi Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 16:12 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 Me Qira 21 dhjetori Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 16:12 Apartamente , Tiranë

Zyre me Qira Bulevardi Bajram Curri Tirane Tirane

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 16:12 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qira Te Stadiumi Air Albania Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 16:12 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Tregu Eletrik, Tiranë.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:12 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qira 21 dhjetori Tirane

60 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 16:12 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 Me Qira Ali Demi Tirane

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 16:12 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qira Ali Demi Tirane

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 16:11 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qira Laprake Tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 16:11 Apartamente , Tiranë

Vile me Qera ne Mullet Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 16:11 Apartamente , Vlorë

Apartament for Rent ( Longterm) free 1 September

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 16:10 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 Me Qira Ali Demi Tirane

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Online
Sot 16:10 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Me Qira Rruga e Barrikadave Tirane

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 16:09 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+ Post Parkimi, Tek Selvia , Tiranë.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:09 Apartamente , Lushnjë

JEPET APARTAMENT ME QERA PRANE NEPTUN LUSHNJE

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 16:08 Apartamente , Tiranë

Arlis Farmacia 10

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 16:08 Apartamente , Durrës

Qira, Apartament 2+1, Plazh Iliria, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:08 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:08 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2 ,Durrës-ish urt

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 16:08 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2 ,Durrës-ish urt

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 16:08 Apartamente , Tiranë

Deluxe Apt: 2+1+2wc***Post Parkimi ( Liq. i Thate )

1 390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 16:08 Apartamente , Tiranë

Me Qera, Ultra 3+1(Kuzhina Veç)+3bllk& 2 WC (239m2) **Delior

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 16:07 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1,Durrës-UKD

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:07 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1,Durrës-UKD.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 16:07 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Pamje Deti, RRota e Kuqe , Durrës

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:07 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2+2 Poste Parkimi, Pazari I Ri, Tiranë.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione