Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerko në merrjep banesa me qera & apartamente me qera

Tiranë , 278
Durrës , 48
Vlorë , 16
Shkodër , 16
Sarandë , 15
Fier , 9
Elbasan , 4
Pogradec , 3
Kavajë , 2
Shfaqni të gjitha
Duke kërkuar në merrjep banesa me qera do t’ju shfaqen rezultate për apartamente me qera në të gjithë Shqipërinë. Nëse ju duhet një apartament me qera fier, Elbasan, Vlore, Tirane, Durres atëherë jeni në vendin e duhur.

Gjeni apartamente me qera ditore durres, Tiranë, Vlorë dhe kudo që ju dëshironi. Mjafton të klikoni merrjep.al, të bëni kërkimin tuaj dhe pa humbur kohë do të keni gjetur apartamentin me qera tuajin.
Dje 15:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPEN ME QERA AMBJENTE BIZNESI TEK RR. ELBASANIT ME 200M2 S

2 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Shitësit të Besuar
Dje 15:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë, Ali Demi, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Online
Dje 15:10 Apartamente , Tiranë

QERA GODINE 4 KATESHE TE KOPSHTI ZOOLOGJIK!Neom78562

7 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Dje 15:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Vile Luksoze Per Qera ne Farke

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:19 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 5+2+2, Ish Rajoni, Durres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Dje 14:11 Apartamente , Tiranë

Ambjent Biznesi Per Qera , Ring Center . TIRANE

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 13:37 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA VILE 3-KATESHE ME PAMJE DETI NE GOLEM!

1 650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Dje 11:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë. ALF34117

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
Dje 11:10 Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë pranë Teg, Mandarine Drive.

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
01 Tet 20:33 Apartamente , Vlorë

Banese me qira per student ne Vlore

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
01 Tet 11:12 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira tek fusha aviacionit

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
30 Sht 14:20 Apartamente , Durrës

Penthouse për qera me pamje nga deti

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
30 Sht 09:13 Apartamente , Durrës

SUPER DUPLEX ME VERANDE PRANE VILES SE ZOGUT PER QIRA!

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
29 Sht 15:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë, Ali Demi, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Online
29 Sht 00:49 Apartamente , Tiranë

QERA , AMBIENT BIZNESI , RRIGA IRFAN TOMINI , SELITE

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Online
28 Sht 19:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet ambjent me qera prane postes

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
28 Sht 15:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë, TEG PRI25771

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
28 Sht 12:30 Apartamente , Tiranë

VETËM PËR AMBASADA! GODINË PËR QIRA, RRUGA KUVAJT, TIRANE

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
Online
27 Sht 16:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qera Apartament 3+2

47 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
26 Sht 09:46 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera

450 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
25 Sht 21:16 Apartamente , Tiranë

Jepet ambient me qera 300m2

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
23 Sht 16:23 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE NE LAGJEN 18.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
23 Sht 13:37 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera shtepi 4+1+2banjo S=136 m2,kati i 3 banim.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
16 Sht 14:02 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera 4+1 pran Fakultetit te Mjeksis

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
16 Sht 13:32 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera shtepi S=136 m2,kati i 3 banim.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
13 Sht 16:11 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 + Post Parkim me qira

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
13 Sht 16:01 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera 4+2+3,te Shallvaret

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
12 Sht 22:55 Apartamente , Tiranë

Apartament tek pall italiane shallvaret

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
12 Sht 11:27 Apartamente , Tiranë

Ambient komercial me qera, Rezidenca Lake View

12 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
11 Sht 00:52 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT NE RRUGEN E PORTIT

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
09 Sht 10:20 Apartamente , Vlorë

Jepen me qera apartamente lungomare vlore

Numri i dhomave: 5
09 Sht 10:07 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vila E Zogut, Durres 450 € /Muaj

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
07 Sht 20:46 Apartamente , Tiranë

Kerkoj vajze per ndarje qeraje

Numri i dhomave: 5
05 Sht 14:27 Apartamente , Tiranë

(T)�� JEPET ME QERA APARTAMENT 5+1, 140M², RR. ZOGUI I ZI!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
02 Sht 21:17 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera, 200 m2. Elbasan, afër pallatit të sportit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
02 Sht 09:05 Apartamente , Tiranë

Qera, Ambient Biznesi, Rr. Elbasanit, Tirane

6 900 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
28 Gush 14:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

irane, jepet me qera Vile 3+1+A+BLK Kati 0, 1.000 m² 1.500 E

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
17 Gush 01:13 Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë pranë Teg, Mandarine Drive.

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
11 Gush 13:58 Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë 3 Katëshe, Qytet Studenti, Tiranë.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
09 Gush 10:00 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 5+2+2, Ish Rajoni, Durres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
08 Gush 16:10 Apartamente , Tiranë

Qera, Vile 4-Kateshe, 650m2, Bosh, Sauk, 1500 Euro!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
02 Gush 10:42 Apartamente , Tiranë

Vile Luksoze Per Qera ne Farke

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
26 Korr 18:07 Apartamente , Tiranë

Apartament 4+1+2 me qira , Medrese Rruge e Dibres

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
22 Korr 20:36 Apartamente , Sarandë

Shtëpi për pushime në Sarandë

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
22 Korr 20:36 Apartamente , Sarandë

Shtëpi me qera për pushime (3+1+1+2b+2b)

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
21 Korr 09:51 Apartamente , Tiranë

Dupleks me Qera te Kodra e Diellit

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dëshironi të zhvendoseni në apartamente me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni apartament me qera elbasan dhe në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej apartamentin ideal në tregun më të madh online - MerrJep.al.

Po kërkoni një hyrje me qera?


Nëse ju jeni student apo familjar dhë jeni në kërkim të një apartament me qera 1+1 tirane atëherë MerrJep.al është vendi i duhur për ju. Këtu do të gjeni opsione nga më të ndryshmit si papafingo me qera dhe jo vetëm në Tiranë por edhe në qytete të tjera. Gjeni apartamente me qera lushnje, Durrës, Elbasan, Shkodër etj.

Është e vështirë të gjesh një apartamente me qera 1+1,në bazë të nevojave tuaja do t’ju duhet të bëni kërkime të hollësishme. Nesë jeni student le të themi në Universitetin e Durrësit do të ishtë ideale që të kërkonit hyrje me qera durres.

Duke qënë se në MerrJep.al ju gjeni shumë llojë pronash me qera, ju mund të jeni në kërkim të një apartament me qera bosh apo të mobiluar, ose mund të jeni në kërkim të një apartament me qera ditore.

Apartamente me qera ditore ne Durres, Golem, Pogradec etj


Nësë ju jeni duke kërkuar për një vend ku të kaloni disa ditë larg banesës tuaj në mënyrë që të relaksoheni pra një apartamente luksoze me qera ditore do të ishtë përfekt. Ju gjithashtu mund të zgjidhni të udhëtoni në destinacione të ndryshme dhe prapë të gjeni apartament me qera ditore durres. Pushimet tuaja do të jenë më të lehta se kurrë.

Gjatë stinës së verës apartamente ne sarande per pushime janë të shumta dhe me çmime mjaft ekonomike. Ju mund të përfitoni nga fakti që qytetet bregetare si vlore apartamente me qera janë të shumta. E nëse ju nuk preferoni jugun e Shqipërisë gjithmonë mund të gjeni apartamente me qera golem, Durrës, Shëngjin, Velipojë etj. Nëse për pushimet tuaj preferoni vende me të qeta keni dhe opsionin e apartamente me qera ditore korce ose apartamente me qera pogradec.


Krijo njoftime per apartamente me qera në MerrJep.al


Keni apartament me qera fier? Krijoni njoftime per apartamente me qera shpejt dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin me të dhënat e apartamentit dhe bëhu pjesë e tregut më të madh online.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione