Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Me qera në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera | Apartamente | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

☄️ 2+1 Per qera ☄️

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online
Sot 07:34 Apartamente , Shkodër

JEPET ME QERA 2+1 NE SARREQ

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
20 Sht 15:42 Apartamente , Shkodër

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 NE QENDER

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
20 Sht 15:41 Apartamente , Shkodër

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE QENDER

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
20 Sht 15:40 Apartamente , Shkodër

jepet me qera apartament 1+1

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Sht 18:56 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera apartament 2+1

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Sht 07:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qira apartament 1+1 Zdrale

23 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
18 Sht 17:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

☄️ 1+1 Per qera ☄️

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
18 Sht 11:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

☄️ 2+1 Per qera ☄️

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
17 Sht 13:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

☄️ 1+1 Per qera ☄️

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Online
16 Sht 15:40 Apartamente , Shkodër

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE DERGUT,SHKODER

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Sht 15:34 Apartamente , Shkodër

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE GJUHADOL,SHKODER

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Sht 12:14 Apartamente , Shkodër

��JEPET APARTAMENT ME QIRA��

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Sht 12:58 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera apartament 1+1

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
13 Sht 12:44 Apartamente , Shkodër

OKAZION JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 AFER GJUHADOLIT

350 EUR / muaj Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
12 Sht 09:27 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera apartament 1+1

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Sht 16:48 Apartamente , Shkodër

JEPER ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA DAUT BORICI,SHKODER

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Gush 18:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera 1+1 kati 2

22 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
28 Gush 09:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Jepet me qera kati 3 hyrje private 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online
26 Gush 14:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Apartament 2+1 per qera prane Pedonales

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
25 Gush 11:23 Apartamente , Shkodër

Jepet me Qera

40 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Gush 13:17 Apartamente , Shkodër

Grand Europa Resort Velipoje

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
17 Gush 18:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Kerkese per qera deri 700 € Shkoder

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
17 Gush 17:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera 2+1 Zdrale

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
17 Gush 17:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera 1+1 kati 6 Rus

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
17 Gush 17:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera 2+1 parruc

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
17 Gush 17:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera 2+1 pran Kinemase

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
17 Gush 17:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Apartament 2+1 per qera prane Bashkise

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
17 Gush 00:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Apartament 2+1 per qera prane Kinemase Shkoder

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
04 Gush 18:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

Apartament 1+1 per qera Rus, Shkoder

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
03 Gush 08:55 Apartamente , Shkodër

Hyrje me qera te Resort Europa Velipoj

70 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
25 Korr 16:28 Apartamente , Shkodër

Apartament me qera ne Velipoja grand europa resort

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
18 Korr 20:52 Apartamente , Shkodër

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE QENDER

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Apartamente | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione