Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Hyrje me qera durres apo apartamente me qera ditore durres në MerrJep.al

Jeni duke kërkuar për banesa me qera durres? Në MerrJep do të gjeni mijëra njoftime apartament me qera durres. Mjafton të bëni një kërkim me fjalët kyçe dhe do t’ju shfaqen të gjithë rezultatet e dëshiruara. Nëse ju duhet një vendbanim në Durres apo do ta vizitoni qytetin për turizëm mjafton të bëni kërkimin apartament me pamje nga deti durres, dhoma me qera durres, plazh, golem, stacioni i trenit, plepa dhe do t’ju shfaqen rezultate për prona me qera në zona të ndryshme të qytetit.


Filloni kërkimin tuaj, përdorni filtrat që merrjep ka vendsur në mënyrë që të keni rezultat sa më të sakta me atë që ju po kërkoni.

26 Maj 09:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament prane detit me qera ditore

70 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 10:07
Linku:
Apartamente , Durrës

Jepet apartament me qira i mobiluar, ne Durres

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Sot 18:48 Apartamente , Durrës

Apartamente me Qera

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 17:14 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT OSE SI APARTAMENT 1+1 TE VOLLGA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:08 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK GJYKATA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 16:37 Apartamente , Durrës

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Online
Sot 15:21 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1, TEK GJYKATA !

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 15:21 Apartamente , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QERA NE PLAZH!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online
Sot 15:18 Apartamente , Durrës

JEPET ME ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE DURRES!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 15:16 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA FULL PAMJE DETI ,GOLEM !!!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 15:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 + GARAZH TEK ISH URT DURRES!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 15:15 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK LAGJIA NR.6, PRANE SHKOLLES

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Apartament Me Qera Ditore , Plazh

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Super Apartament Me Qera Ditore, Pamje Nga Deti

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera Ditore, Prane Hotel Palace

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Apartament me Qera Ditore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 14:43 Apartamente , Durrës

Apartament Pushimi,Me Qera Ditore

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 14:37 Apartamente , Durrës

Gazoniere Me Qera ,Me Pamje Nga Deti

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 14:30 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 Me Qera , Pista Iliria

Numri i dhomave: 2
Sot 14:30 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera , Pamje Nga Deti

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:30 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1 , Pjese E Nje Vile

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:24 Apartamente , Durrës

Super Apartament 2+1+Garazh Me Qera(Vollga)

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:24 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Papafingo 2+1,Me Pamje Nga Deti

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 14:20 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2,I Sapoarreduar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:20 Apartamente , Durrës

Jepet Super Apartament 3+1+2+Mundesi Parkimi

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 14:20 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1,Pjese E Nje Vile

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:20 Apartamente , Durrës

Super Apartament 1+1 Me Qera + Post Parkim

Numri i dhomave: 2
Sot 14:17 Apartamente , Durrës

Jepet Super Apartament 3+1+2 Me Qera,Me Pamje Nga Deti

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Sot 14:17 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 14:17 Apartamente , Durrës

Apartament Luksoz 2+1 Me Qera , Qender Durres

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 14:17 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1,Qender Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:17 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:17 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 14:14 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1Me Oborr

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 14:11 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1 , Plazh

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:11 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Super Apartament 1+1, Me Pamje Nga Deti

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:11 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Super Apartament 1+1,Me Pamje Nga Deti,Golem

Numri i dhomave: 2
Sot 14:11 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1 , Plazh

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:11 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1, Vije E Pare Me Detin

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:11 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2+ Garazh Me Qera

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 14:08 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:08 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1, Pjese E Nje Vile 3-Kateshe

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 13:40 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE SHKOLLES EFTALI KOCI!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:31 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 qender Durres per qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:31 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 per qera ne qender Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:31 Apartamente , Durrës

Okazion muaji maj 35 euro nata, qershori 40 euro.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 13:18 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durres

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:41 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1,Tregu, Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:41 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Billa, Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:38 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Ish Rajoni I Policise, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:28 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA, PLAZH!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Nëse po kërkoni njoftime për apartamente me qera durres atëhere në MerrJep jeni në vendin e duhur. Do të gjeni të reklamuara qindra njoftime për apartamente në zona të ndryshme të qytetit të Durrësit. Përdorni filtrat e ofruara prej nesh në mënyrë që të gjeni rezultatin që i përshatet më së miri kërkesës tuaj.


Po kërkoni apartament me qera?


Durrësi është qyteti i dytë më i madh në Shqipëri, i cili ofron shumë opsione për tu shkolluar dhe punuar e gjithashtu i shtohet këtu dhe aksesimi në det që ky qytet ka. Prandaj dhe në merrjep do të gjeni shumë rezultate për hyrje me qera durres.


Durrësi është një nga qytetet i cili nuk është shumë i shtrenjtë në Shqipëri dhe do t’ju jepet mundësia të kërkoni për banesa me qera durres në zonat më të mira sic janë: Qëndra, Pranë universitetit, Stacioni i Trenit, Vollga, Plazh etj pa shpenzuar shumë.


Për turizëm në Durrës? Shikoni opsionet tona


Shumë njerëz, të rinj dhe familjarë preferojnë t’i kalojnë pushimet në Durrës për shkak të afërsisë që ka me kryqytetin dhe qytetet e tjera rreth e qark. Ju mund të preferoni ti kaloni pushimet hotele ne durres te lira por ne do t’ju këshillonim ti hidhnit një sy dhe ofertave për apartamente me qera durres plazh duke qënë se mund të gjithë çmime shumë të mira për apartamente ditore durres. Ky është një opsion shumë i mirë për familjarët të cilët duan të kalojnë pushime të rehatshme. Ndërkohë nëse ju jeni duke pushuar me miqtë tuaj ju këshillojmë të shikoni opsione dhoma me qera plazh durres.


Në durrës do të gjeni prona të ndryshme që jepen me qera sic janë edhe garsoniere me qera durres, dhoma me qera durres.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione