Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Të gjitha në Kucovë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione Kucovë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Apartamente | Kucovë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:07 Apartamente , Kucovë

SHITET 1+1 OSE JEPET ME QERA NË KUÇOVË

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
22 Maj 08:32 Apartamente , Kucovë

Shitet shtepia 1+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
01 Pri 20:06 Apartamente , Kucovë

apartment 1+1

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
27 Shk 16:13 Apartamente , Kucovë

Apartament 2+1 me ballkon+aneks

3 600 000 LEK

Numri i dhomave: 3
26 Shk 14:26 Apartamente , Kucovë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
16 Jan 08:01 Apartamente , Kucovë

rruga

13 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
02 Tet 18:05 Apartamente , Kucovë

Shitet shtepia

15 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
09 Korr 17:34 Apartamente , Kucovë

Shitet shtepia

15 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
23 Korr 22:59 Apartamente , Kucovë

Jepet me qera apartamenti ne zonen e plazhit /Durres

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
27 Pri 11:17 Apartamente , Kucovë

Jepet me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Mar 08:08 Apartamente , Kucovë

Shitet 1+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
01 Shk 17:16 Apartamente , Kucovë

Shitet 1+1

15 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
07 Jan 21:37 Apartamente , Kucovë

Shitet apartament ne Kucove

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Dhj 20:44 Apartamente , Kucovë

Shitet 1+1

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
13 Gush 12:56 Apartamente , Kucovë

Dijari Company

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Qer 16:51 Apartamente , Kucovë

Shitet shtepia 1+1

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
25 Jan 12:48 Apartamente , Kucovë

Shitet apartament 2+1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
04 Dhj 12:03 Apartamente , Kucovë

SHITET APARTAMENT NE KUCOVE

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
25 Nën 07:40 Apartamente , Kucovë

Shitet shtepi..

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Gush 13:34 Apartamente , Kucovë

Apartament

31 000 LEK

Numri i dhomave: 3
25 Korr 18:11 Apartamente , Kucovë

Shitet 1+1 okazion

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
25 Korr 18:03 Apartamente , Kucovë

Shitet 1+1 okazion

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
01 Maj 08:49 Apartamente , Kucovë

Dyzet e pesë mijë

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
27 Mar 16:04 Apartamente , Kucovë

OKAZION Shitet Apartament 1+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
07 Mar 08:02 Apartamente , Kucovë

Shitet shtepia

12 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
02 Mar 18:40 Apartamente , Kucovë

Apartament ne Kocove

2 700 000 LEK

Numri i dhomave: 3
01 Gush 16:01 Apartamente , Kucovë

Shitet shtepia 1+1

1 600 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
27 Maj 07:34 Apartamente , Kucovë

Shitet shtepia 1+1

12 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
02 Maj 17:48 Apartamente , Kucovë

Shitet shtepia 16milion

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
16 Pri 12:32 Apartamente , Kucovë

Shitet shtepia 16 i diskutueshem

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
14 Pri 16:49 Apartamente , Kucovë

Shtepi 44m katror

17 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
03 Pri 11:45 Apartamente , Kucovë

Shitet shtepia 1+1

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
08 Mar 17:06 Apartamente , Kucovë

Shitet shtepia 1+1 okazion

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
24 Jan 16:37 Apartamente , Kucovë

Shitet shtepia

16 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
20 Jan 12:16 Apartamente , Kucovë

Okazion apartament 3+1 kati 4 kucove

37 LEK

Numri i dhomave: 4
13 Dhj 12:56 Apartamente , Kucovë

Shitet shtepia 1+1 kati i 5 mbi polikliniken

1 600 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
12 Dhj 12:32 Apartamente , Kucovë

Apartament kati 5 ne Kucove

30 LEK

Numri i dhomave: 3
03 Sht 23:12 Apartamente , Kucovë

Apartament i mirmbajtur

2 700 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
21 Nën 11:56 Apartamente , Kucovë

shitet

12 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
30 Gush 17:28 Apartamente , Kucovë

shitet shtepia

18 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
19 Maj 17:20 Apartamente , Kucovë

shitet urgjent

12 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
27 Shk 08:34 Apartamente , Kucovë

Apartament ne Kucove

12 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
04 Shk 21:47 Apartamente , Kucovë

apartament 2&1 kati 5

3 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
18 Sht 21:53 Apartamente , Kucovë

Banesa 55m2 në Kucovë

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 14:07 Apartamente , Kucovë

Apartament prej 140 m2 ne Kucove

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Apartamente | Kucovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione