Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 27461
Durrës , 4699
Vlorë , 1936
Shkodër , 1102
Sarandë , 335
Elbasan , 290
Fier , 265
Korçë , 209
Lezhë , 164
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Sot 10:42
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Tek spitali Amerikan 2 jepet me qera apartamet 3+1 400 euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
24 Mar 12:12
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:20
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera Rr.Elbasanit

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Mar 12:22
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Apartament 1+1 modern dhe post Parkimi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Mar 16:03
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+post parkimi.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120

Sot 11:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

TEK 5 MAJI APARTAMENT 2+1 PER QIRA!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 11:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2, Qendër, Tiranë.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 11:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Pazari Ri, Tiranë.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 11:06 Apartamente , Tiranë

��JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA NE DON BOSKO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 11:06 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 11:06 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+ 2 parking me qera, Kompleksi Halili

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 11:06 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA PERBALL AMBASADES AMERIKANE 650

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 11:02 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA TE OXHAKU 300 EURO

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:02 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT OSE AMBJENT TEK RRUGA E RE E PORTIT

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:02 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ILIRIA!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 11:02 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE SHKEMBI I KAVAJES!

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:02 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Kullat Binjake, Tiranë. 1,000 € /Muaj

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:02 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2+3 POSTE PARKIMI ME QERA TE SELVIA 100

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 10:59 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I NJE VILE 2+1 ISH KËNETA

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 10:59 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE ISH URTJ-JA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:59 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 AFER EPIDAM, GOLEM !

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+GARAZH AFER VILA KORAL !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 10:58 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:55 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 1+1, Siri Kodra

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 10:55 Apartamente , Tiranë

GARSIONERE 20000LEKE,DON BOSKO

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:55 Apartamente , Tiranë

KAT VILE ME QIRA, PRANE DREJTORISE SE HIGJENES, TIRANE!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 10:55 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK SHKOLLA EFTALI KOÇI

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:54 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2, Rruga Muhamed Deliu,Fresk

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 10:54 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER TE DURRESIT !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 10:54 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera, Apartament 3+1 tek Rezidenca Asl 1.

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 10:54 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA GARSIONIERE TEK HOTEL ADRIATIKU!

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione