Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 27448
Durrës , 4686
Vlorë , 1936
Shkodër , 1102
Sarandë , 335
Elbasan , 290
Fier , 265
Korçë , 209
Lezhë , 164
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Dje 12:48
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Tek spitali Amerikan 2 jepet me qera apartamet 3+1 400 euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
21 Mar 11:42
Linku:
Apartamente , Tiranë

Okazion jepet 1+1 e mobiluar

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Mar 12:22
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Apartament 1+1 modern dhe post Parkimi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Mar 19:00
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera Rr.Elbasanit

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Mar 12:59
Linku:
Apartamente , Tiranë

Apartamente luksoze me qira ditore

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70

Sot 09:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER!!

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 09:36 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 09:36 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Brryli, Tiranë.

115 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:35 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Stadiumi, Durrës

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:35 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA PAPAFINGO 2+1 DHE GARAZH VIJE E PARE ME DETIN!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 09:35 Apartamente , Durrës

JEPET SUPER APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE PLAZH!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:35 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 09:35 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 09:35 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1,Pamje Deti, Vollga, Durres

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:35 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durrës

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:35 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Kullat Binjake, Tiranë.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK VOLLGA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Sot 09:32
Linku:
Apartamente , Durrës

Qera , Apartament 2+1+2, Ne Plazh Florida, Durres 600 Euro

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

Qera , Apartament 2+1+2, Ne Plazh Florida, Durres 600 Euro

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 09:32 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rezidenca Asl, Tiranë.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:32 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Mangalem, Tiranë.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:32 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH !

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA 2+1 NE QENDER TE DURRESIT, LULISHTJA 1 MAJI!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK VILA E ZOGUT

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Plazh, Durrës

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Shkëmb Kavaje, Durrës

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durrës

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:32 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+2, Bashkia, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE GJYKATA DURRESIT !

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT LUKSI 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE V

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE PLAZH !

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENTI NE QENDER DURRES

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK VILA E ZOGUT!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA VILE ME PAMJE DETI! VILA E ZOGUT, DURRES!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE SHKEMB KAVAJE!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA GARSIONIERE TEK HOTEL ADRIATIKU!

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Pamje Deti, Plazh Durres 300 Euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

Qira, Apartament 2+1 Plepa Plazh, Durres 400 Euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

Qira, Apartament 1+1, Plepa Plazh, Durres 350 Euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 09:29 Apartamente , Durrës

Qira, Apartament 1+1, Plepa Plazh, Durres 350 Euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione