Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 639
Durrës , 81
Vlorë , 11
Elbasan , 9
Shkodër , 8
Sarandë , 4
Fier , 4
Lushnjë , 3
Berat , 2
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Dje 19:54 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 4+1+2+ Post Parkimi, Komuna e Parisit!

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 19:53 Apartamente , Tiranë

QERA , AMBIENT BIZNESI , RRIGA IRFAN TOMINI , SELITE

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Dje 19:49 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 2+1+Post Parkimi,Kopshti Botanik,Tiranë

1 350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 18:54 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QIRA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, TIRANE!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:38 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 4+1+2+ Post Parkimi, Komuna e Parisit, Tira

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 18:19 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 4+1+2+ Post Parkimi, Komuna e Parisit, Tira

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 17:43 Apartamente , Durrës

PAPAFINGO 2+1 PER QIRA TEK ISH RAJONI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 17:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

NE SAUK VILE 4 KATESHE, PER QIRA!

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Dje 16:22 Apartamente , Tiranë

-----vile me qera te rezidenca Lura 1 gjiri i lalzit

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Dje 16:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë, TEG PRI25771

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Dje 15:52 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 4+1+2 ME QERA TE LIQENI THATE 1.900 EURO

1 900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 15:42 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA VILE ME PAMJE DETI! VILA E ZOGUT, DURRES!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 14:55 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER TE DURRESIT !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 14:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI !

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:48 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:48 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA VILE LUKSOZE NE XHAVZOTAJ !

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:38 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 AFER KOMPLESK FLORIDA, PLAZH

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:23 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+ 2 parking me qera, Kompleksi Halili

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:19 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA PAPAFINGO NE DURRES, ISH RAJONI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:53 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 4+1+2+ Post Parkimi, Komuna e Parisit, Tira

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 13:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 13:33 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK GJYKATA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 13:26 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 13:26 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE KULLAT BINJAKE 3000 EURO

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 13:26 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 5+2+2, Ish Rajoni, Durres

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Dje 13:26 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA NE BLLOK 2000€

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Dje 13:22 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 13:17 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2+ VERANDE ME QERA TE KOMUNA E PARISIT

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 12:45 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE DURRES!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:39 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+2 + GARAZHD PRAN POLIKLINIKES !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 12:25 Apartamente , Durrës

PAPAFINGO 2+1 PER QIRA TEK ISH RAJONI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Dje 12:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Duplex, Qendër

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:06 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1 200 M2 ME QERA TE STADIUMI AIR ALBANIA

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 11:43 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA NE BLLOK 800 EURO

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 11:43 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE STADIUMI AIR ALBANIA 2000

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 11:33 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2+VERANDE+POST PARKIMI ME QERA TE ISH

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:32 Apartamente , Tiranë

Apartament luksoz ne rezidencen Touch of the Sun kati fundit

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione