Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1122
Durrës , 119
Vlorë , 24
Elbasan , 12
Shkodër , 12
Sarandë , 10
Fier , 8
Korçë , 5
Lushnjë , 4
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Sot 20:57 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Vila

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 20:48 Apartamente , Tiranë

Jepet Me Qira Kati I 3 I Viles 2+1+2, Me Pamje Deti, Vollga,

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 170
Sot 20:07 Apartamente , Durrës

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Sot 19:51 Apartamente , Tiranë

Qera, Duplex (3+1+3), Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:51 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament 3+1 me Qira ne Bllok.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:19 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 4+1+2+ Post Parkimi, Komuna e Parisit, Tira

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 17:27 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 4+1+2 ME QERA TE LIQENI THATE 1.900 EURO

1 900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 17:27 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA PAPAFINGO NE DURRES, ISH RAJONI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:59 Apartamente , Vlorë

Lux apartement for rent min 1 year

670 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 16:44 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1+ 2 parking me qera, Kompleksi Halili

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 16:40 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+2 + GARAZHD PRAN POLIKLINIKES !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 16:39 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2+VERANDE NE QENDER DURRES!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 16:39 Apartamente , Durrës

PAPAFINGO 2+1 PER QIRA TEK ISH RAJONI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Sot 16:37 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 4+1+2+ Post Parkimi, Komuna e Parisit, Tira

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 16:37 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE KULLAT BINJAKE 3000 EURO

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 16:37 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE KULLAT BINJAKE 2700 EURO

2 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 170
Sot 16:32 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA NE BLLOK 2000€

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Sot 16:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 180
Sot 16:25 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2+ VERANDE ME QERA TE KOMUNA E PARISIT

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 16:25 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE SHKOZET!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:21 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 2+1+Post Parkimi,Kopshti Botanik,Tiranë

1 350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 16:20 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 4+1+2+ Post Parkimi, Komuna e Parisit!

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 16:20 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 4+1+2+ Post Parkimi, Komuna e Parisit, Tira

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 16:19 Apartamente , Tiranë

Qera, Duplex (3+1+3), Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 16:19 Apartamente , Tiranë

QERA , AMBIENT BIZNESI , RRIGA IRFAN TOMINI , SELITE

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 16:14 Apartamente , Durrës

PAPAFINGO 2+1 PER QIRA TEK ISH RAJONI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 16:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Vilë, TEG PRI25771

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Sot 16:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER PAPAFINGO

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 16:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Duplex, Qendër

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 15:27 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1 200 M2 ME QERA TE STADIUMI AIR ALBANIA

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 14:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

NE YZBERISHT APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 14:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QIRA 3+1+2 TEK MYSLYM SHYRI!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Sot 14:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 me qera, Rruga Barrikadave

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 14:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

TEK KOMUNA E PARISIT APARTAMENT 3+1+2 ME QIRA!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 14:30 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 14:30 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA VILE LUKSOZE NE XHAVZOTAJ !

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione