Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 11096
Durrës , 1207
Vlorë , 408
Shkodër , 210
Fier , 103
Elbasan , 90
Sarandë , 58
Korçë , 45
Pogradec , 12
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.13 Mar 13:45
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1, AFER MARKATES

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
15 Mar 13:47
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

ZYRË ME QERA NË BLLOK

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140

Sot 00:52 Apartamente , Tiranë

QIRA Super Apartament 2+1 te ''Myslym Shyri'' !

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 00:52 Apartamente , Tiranë

TEK ISH EKSPOZITA APARTAMENT 2+1+2+B+V 550 ��

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 00:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 me Qera me nga deti ne plazh

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 150
Sot 00:40 Apartamente , Tiranë

Apartment 2+1 i Ri dhe Modern

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 00:23 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera ambjent biznesi Komuna Parisit

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 00:20 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 00:19 Apartamente , Durrës

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Sot 00:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT LUKSOZ 3+1+2 NE QENDER , DURR

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 21:49 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera tek kopshti zologjik kompleksi mateo

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 21:29 Apartamente , Vlorë

apartament

Numri i dhomave: 3
Dje 20:05 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Kontakt .

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 20:01 Apartamente , Tiranë

✅Apartament 2+1 me qera prane Hiltonit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 19:54 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 4+1+2+ Post Parkimi, Komuna e Parisit!

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 19:53 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+ 2 Poste Parkimi, Long Hill, Tiranë!

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:53 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:53 Apartamente , Tiranë

QERA , AMBIENT BIZNESI , RRIGA IRFAN TOMINI , SELITE

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Dje 19:49 Apartamente , Tiranë

Qera,Apartament 2+1+Post Parkimi,Kopshti Botanik,Tiranë

1 350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 19:49 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 1, Tiranë

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:49 Apartamente , Tiranë

QERA, AMBIENT ZYRASH, TIRANA RING CENTER!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:49 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+ 2 Poste Parkimi, Long Hill, Tiranë!

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:49 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Brryli, Tirane!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:38 Apartamente , Tiranë

Super Apartament 2+1 me Qira te Long Hill Residenca ,TEG.

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 19:38 Apartamente , Tiranë

Jepet Super Apartament 2+1 me Qira te Kompleksi Delijorgji.

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:38 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira Super Apartament 2+1 te Rezidenca Turdiu

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 19:38 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 19:38 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 19:37 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament 3+1 me Qira te Pazari i Ri.

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:33 Apartamente , Durrës

Super Apartament 2+1+2 Me Qera, I Arreduar Totalisht

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 19:33 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:32 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Papafingo 2+1,Me Pamje Nga Deti

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 19:25 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira Apartament 2+1 i mobiluar prane Hiltonit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 19:25 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira Apartament 3+1 i mobiluar prane Casa Italia

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:21 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament 3+1 me Qira ne Bllok.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:21 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qira te Kompleksi Turdiu

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:21 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2+ Garazh Me Qera

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 19:21 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 3+1,Pjese E Nje Vile

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 19:21 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera ,Seeview

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 19:17 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera,I Pamobiluar

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 19:17 Apartamente , Vlorë

Jepet me Qera per Pushime Verore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 19:13 Apartamente , Tiranë

Zyre me Qera Rruga e Elbasanit ne Tirane

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 19:09 Apartamente , Tiranë

Apartment 3+1+2+parking post for rent on Barricadave street.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:54 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 18:54 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QIRA, RRUGA MUHAMET GJOLLESHA, TIRANE!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:47 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 2+1, ELBASAN.

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 18:47 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 3+1, ELBASAN.

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 18:47 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 3+1+2, ELBASAN.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 18:47 Apartamente , Tiranë

QERA, 2+1(YZBERISHT)-300 MIJE LEKE

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 18:43 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1+2.✨

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Dje 18:43 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 (KODRA E DJELLIT)

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 18:43 Apartamente , Tiranë

AP 2+1 me Qera ( blv. barjam curri 296)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione