Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1141
Durrës , 1132
Vlorë , 296
Shkodër , 267
Sarandë , 58
Fier , 55
Korçë , 36
Pogradec , 31
Lezhë , 24
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.26 Mar 23:59
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Dje 21:03 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE VILE

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:01 Apartamente , Vlorë

Apartamente 1+1 dhe Garsonier VLORË

Numri i dhomave: 2
Dje 20:24 Apartamente , Vlorë

Shtepi pushimi Lungo mare

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 19:20 Apartamente , Durrës

Apartament Pushimi,Me Qera Ditore

Numri i dhomave: 2
Dje 19:05 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1+2+ garazh

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 17:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Jepet me qera 1+1 Rus

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:52 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:33 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE QENDER!

700 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 15:04 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RROTA KUQE PLAZH

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 15:04 Apartamente , Tiranë

Myslym Shyri 1+1 per Qira

530 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:54 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera te Liqeni i Thate

Numri i dhomave: 2
Dje 13:18 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT 1+1, KOMUNA PARISIT! Neom71394

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 13:05 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT 1+1, REZIDENCA KODRA DIELLIT 2!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 13:05 Apartamente , Tiranë

Qira apartament 3+1+2 ne fillim te Kodres Dielli mikado56715

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:02 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 REZIDENCA SOFIA

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:02 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT 1+1, LIQENI I THATE! Neom69838

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 13:02 Apartamente , Tiranë

Qira,Apartament 3+1 dhe Garazh, Liqeni, Tirane! Neom68401

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 13:02 Apartamente , Tiranë

Qera apartament 3+1+2+Post Parkimi te Liqeni i Thate

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 13:02 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 3+1+2 Liqeni i Thate ! Neom67444

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 13:02 Apartamente , Tiranë

Qira apartament 3+1+2 Kopshti Zoologjik! Neom66938

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 13:01 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT 2+1, SELVIA‼️ Neom66366

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:01 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1+2 Misto Mame! Neom66338

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:58 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT MODERN 2+1‼️ mikado48625

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:58 Apartamente , Tiranë

Qera Apartament per zyra te Kopshti Botanik! Neom60365

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:45 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT 1+1+ POST PARKIMI, TE LIQENI THATE

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:45 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Qender! Neom64895

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:38 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera Rruga Ali Demi ne Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:34 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THATE !!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:34 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 ME POST PARKIMI TEK LIQENI I

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 12:34 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT MODERN 2+1+2 + POST PARKIMI!!

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:34 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Fresk! Neom60644

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 12:26 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1 ,Astir ,Tirane Neom69310

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:16 Apartamente , Tiranë

QIRA APARTAMENT 3+1+2 ME POST PARKIMI TEK LIQENI I THATE !!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 12:16 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 ne Ali Dem! Neom69524

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:01 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1, Rezidenca Secret Garden!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 11:46 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT TEK LAGJJA ALI DEMI

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:32 Apartamente , Vlorë

jepet me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 11:02 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 RROTA E KUQE,PLAZH DURRES

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 10:51 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QERRET!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione