Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 27401
Durrës , 4699
Vlorë , 1924
Shkodër , 1102
Sarandë , 335
Elbasan , 289
Fier , 265
Korçë , 205
Lezhë , 164
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.15 Mar 13:47
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

ZYRË ME QERA NË BLLOK

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 16:26
Linku:
Apartamente , Durrës

Qera , Apartament 2+1+2, Ne Plazh Florida, Durres 600 Euro

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Dje 20:15
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Apartament 1+1 modern dhe post Parkimi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Mar 23:59
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Sot 01:10 Apartamente , Vlorë

Luxury Apartment Vlore

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 00:37 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 00:33 Apartamente , Vlorë

Luxury Apartment Vlore

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 00:33 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:32 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1," Rruga Zef Jubani ", Tiranë

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:32 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1," Rruga Zef Jubani ", Tiranë

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:32 Apartamente , Tiranë

Apartment 2+1 me qera, Bllok, Tirana.

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:32 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Qender, Tirane.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 00:32 Apartamente , Tiranë

QIRA, APARTAMENT 1+1, ''KOMUNA PARISIT'' !

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:32 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Don Bosko, 500euro/muaj

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 00:32 Apartamente , Tiranë

QIRA Apartament 2+1+2 TUALETE ''Kompleksi Deliorgji'' !

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 00:27 Apartamente , Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2, Kompleksi Kontakt, 500eu/muaj

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 00:25 Apartamente , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QERA NE PLAZH!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 00:25 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1 Astir, 350euro/muaj

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 00:23 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Rrota E Kuqe-Plazh, Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:23 Apartamente , Durrës

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Sot 00:23 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 22:59 Apartamente , Tiranë

Tirane,Hyrje 1+1&verande 68 m2(Rez.Kodra Diellit 2)

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:59 Apartamente , Tiranë

Tirane, Apartament lux me qira 2+1, 110 m²(Green City)

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 22:59 Apartamente , Tiranë

Tirane,Hyrje me qera 3+1, Sip 211 m2(Kopshti Zoologjik)

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:59 Apartamente , Tiranë

Tirane, me qera Apartament 2+1,Kati 5, 75 m² (BRRYLI)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:59 Apartamente , Tiranë

Tirane, jap me qera apartament 2+1, 1.250 Euro Secret Garden

1 250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:01 Apartamente , Tiranë

QIRA,APARTAMENT 3+1+2+POST PARKIMI ''KOMPLEKSI DELIJORGJI''!

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 22:01 Apartamente , Vlorë

Rent Apartaments Long terms

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:01 Apartamente , Tiranë

JEPET AMBIENT (3+1+2) ME QERA PER BIZNES

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Dje 21:55 Apartamente , Vlorë

Rent Apartaments 3 months

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:48 Apartamente , Vlorë

Rent Apartaments Long terms

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 21:46 Apartamente , Korçë

Qera ditore

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 21:42 Apartamente , Tiranë

Japim me qira apartament 1+1, Rruga e Durresit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:42 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SELVIA, Gjimnazi Partizani

125 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:33 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament 3+1 me Qira ne Bllok.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:33 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qira te Kompleksi Turdiu

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:29 Apartamente , Tiranë

jepet me qera apartament 3+1+2 tek komuna e parisit

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:29 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira Apartament 1+1 te Rezidenca Kodra e Diellit 1

305 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 21:29 Apartamente , Tiranë

jepet me qera garsoniere tek rruga e kosovareve

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 21:29 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament 2+1 i mobiluar me Qira në Qender.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 21:29 Apartamente , Tiranë

jepet me qera apartament 2+1 tek stadiumi dinamo

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:29 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira Apartament 2+1 prane Ministrise se Drejtesise

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 21:29 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira Apartament 2+1 i mobiluar ne Don Bosko.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 21:29 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qira Apartament 3+1 i mobiluar prane Casa Italia

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:28 Apartamente , Tiranë

jepet me qera apartament 2+1 tek komuna e parisit

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:25 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament 1+1 me Qira te Rruga Ferit Xhajko,Medrese.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:22 Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament 3+1 me Qira te Pazari i Ri.

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:19 Apartamente , Tiranë

Jepet Super Apartament 1+1 me Qira te Kompleksi Kontakt.

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:19 Apartamente , Tiranë

Super Apartament 2+1 me Qira te Long Hill Residenca ,TEG.

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione