Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 46
Sarandë , 7
Durrës , 6
Vlorë , 5
Shkodër , 3
Kavajë , 2
Lezhë , 2
Fier , 2
Elbasan , 1

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Dje 17:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

NE SAUK VILE 4 KATESHE, PER QIRA!

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Dje 09:03 Apartamente , Kavajë

JEPET ME QIRA HOTEL NE SPILLE, KAVAJE!

6 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
04 Mar 12:01 Apartamente , Tiranë

Jepet ambient per zyra ne bllok 480m2

7 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
27 Dhj 13:05 Apartamente , Vlorë

Hotel me qera

22 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
19 Dhj 11:29 Apartamente , Vlorë

Hotel me qera

Numri i dhomave: > 10
03 Nën 18:57 Apartamente , Tiranë

��Jepet me qera apartament ambient komercial prej 550 m2 tek

8 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
20 Tet 12:33 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qira te rruga e Durresit!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Tet 12:26 Apartamente , Tiranë

Apartament 3+1 per qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
20 Tet 12:20 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per QIRA tek LICEU

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
20 Tet 12:17 Apartamente , Tiranë

Apartament me qira ne Sauk!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
20 Tet 11:46 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1+POST PARKIMI TE KOMPLEKSI REZID

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Gush 09:54 Apartamente , Tiranë

Vile per Qira

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
26 Gush 22:30 Apartamente , Tiranë

Apartamente me qira Ditore

49 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
28 Qer 23:14 Apartamente , Vlorë

dhoma plazhi dhe apartamente monolokal me qera vlore

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 160
21 Qer 16:34 Apartamente , Tiranë

Jepet me qira apartament tek Libri Universitar!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
14 Qer 13:18 Apartamente , Sarandë

Hotel me qera

Numri i dhomave: 10
03 Mar 11:02 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera ambient 70m katror

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 70
24 Shk 08:00 Apartamente , Tiranë

Jepet ndertese 5-kateshe me qira te Tregu Elektrik

11 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
12 Shk 09:55 Apartamente , Tiranë

Jepet dyqan me qera

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
06 Jan 19:20 Apartamente , Tiranë

Rent In Albania

Numri i dhomave: > 10
06 Jan 12:09 Apartamente , Tiranë

Ndertese dhe ambient biznesi per Qira dhe Shitje!

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
07 Dhj 13:17 Apartamente , Tiranë

Qira/Vile/Tufine/ID Vi406010

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 120
24 Nën 14:35 Apartamente , Tiranë

Qera/Hotel/Qender/ID Vi406052

4 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
02 Nën 10:26 Apartamente , Tiranë

Super vile me qira, Komuna e Parisit

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
10 Sht 15:05 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera vila

Numri i dhomave: > 10
17 Gush 10:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

�� Jepet me qira godine 5 kateshe

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
25 Qer 09:15 Apartamente , Tiranë

Vile me Qira ne Kinostudio Tirane

2 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
12 Maj 16:37 Apartamente , Tiranë

Jepet me godine 4 kate liqeni i farkes

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 120
03 Maj 10:54 Apartamente , Tiranë

Jepet godine per biznes

2 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
09 Mar 09:47 Apartamente , Tiranë

Qera, Kapanon, Autostrada Tiranë-Durrës.

7 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
09 Mar 09:41 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qira te rruga e Kavajes

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
06 Jan 16:30 Apartamente , Tiranë

Jepen 5 hyrje me qera

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
29 Nën 12:31 Apartamente , Fier

Q tregtare dardha

12 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
16 Tet 20:21 Apartamente , Tiranë

Vile 5 kate

Numri i dhomave: > 10
09 Tet 15:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Vile me qera

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
10 Sht 00:21 Apartamente , Durrës

Apartament ne Shitje dhe Qera 1+1 2+1 3+1 Durres

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
04 Gush 16:49 Apartamente , Durrës

Jeper me qera dhoma.Tek vila YLLI

Numri i dhomave: > 10
02 Gush 12:58 Apartamente , Lezhë

15 Apartamente me qera SHENGJIN ne Qender.

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
01 Gush 00:38 Apartamente , Sarandë

Vila Niko

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 10
17 Korr 16:27 Apartamente , Tiranë

VILE ME QIRA PRANE QENDRES

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
10 Korr 16:27 Apartamente , Tiranë

Okazion!!!!

Numri i dhomave: > 10
10 Korr 13:20 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

Numri i dhomave: > 10
10 Korr 13:08 Apartamente , Tiranë

Jepet me Qera

Numri i dhomave: > 10
04 Nën 19:42 Apartamente , Durrës

Jepet me qera godina 3 kate

Numri i dhomave: 10
08 Tet 09:39 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera apartament 5-kate sp 900 m2

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
16 Gush 18:29 Apartamente , Tiranë

SHENGJIN Banesa me Qera

35 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione