Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 21490
Durrës , 3381
Vlorë , 1863
Shkodër , 447
Sarandë , 318
Elbasan , 275
Fier , 213
Korçë , 200
Lezhë , 158
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.27 Mar 15:25
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 tek concord center rruga 5 maji

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
29 Mar 23:59
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Mar 11:42
Linku:
Apartamente , Tiranë

Okazion jepet 1+1 e mobiluar

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:47
Linku:
Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE UNAZA E RE 33.000 Leke

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3

Sot 07:21 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI 100M2

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Sot 06:39 Apartamente , Vlorë

jepet me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 00:57 Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 + POST PARKIMI ME QERA TE UNAZA E RE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 00:56 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera 3+1+2

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 00:47 Apartamente , Tiranë

QERA, APARTAMENT 1+1, KOMUNA E PARISIT, TIRANË

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 00:47 Apartamente , Tiranë

QERA, APARTAMENT 1+1, KOMUNA E PARISIT, TIRANË

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 00:47 Apartamente , Tiranë

QERA, APARTAMENT 1+1, KOMUNA E PARISIT, TIRANË

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 00:44 Apartamente , Korçë

Apartament me qera ditore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 00:43 Apartamente , Tiranë

1+1 i mobiluar per qera Concord Center

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 00:41 Apartamente , Lushnjë

Jeper me Qera Vile, Lushnje

1 111 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 00:41 Apartamente , Durrës

Apartament me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:41 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 Qera Ditore Airbnb Tirane/Qender

85 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 00:40 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Laprakë, Tiranë.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:32 Apartamente , Tiranë

Airbnb_Tirana Apartament Qera Ditore 65€ Nata

65 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 00:29 Apartamente , Tiranë

Apartamente Qera Dtiore Javore Mujore Tirane Qender

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 00:22 Apartamente , Tiranë

⭕️ Apartament Qera Ditore Tirane-Qender “Sheshi Skenderbej “

65 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Dje 22:49 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera tek kopshti zologjik kompleksi mateo

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 22:29 Apartamente , Vlorë

apartament

Numri i dhomave: 3
Dje 22:02 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 1+1 tek Univers city prane qtu

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 21:53 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 360 Euro

360 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 21:53 Apartamente , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QERA NE PLAZH!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 21:53 Apartamente , Durrës

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Dje 21:53 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 21:50 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 1+1 25000 leke

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:47 Apartamente , Lezhë

Jepet shtepi apartament me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 21:38 Apartamente , Durrës

Jepet ap/ment me qera per afat te gjate! Rrota e kuqe plazh!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 21:24 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 4+1 te Ish Ekspozita

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 21:23 Apartamente , Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Liqeni Thate

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:19 Apartamente , Tiranë

2+1+2 LIQENI THATE, FZ

549 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 21:15 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 21:15 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:04 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:04 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera Ditore, Prane Hotel Palace

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

Apartament me Qera Ditore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Papafingo 2+1,Me Pamje Nga Deti

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 20:55 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 20:52 Apartamente , Durrës

Super Apartament 2+1+Garazh Me Qera(Vollga)

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 20:52 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 Me Qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 20:49 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1, Pjese E Nje Vile 3-Kateshe

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 20:49 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera ,Seeview

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 20:45 Apartamente , Durrës

Apartament me Qera Ditore/mujore shkembi kavajes

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Dje 20:42 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 20:42 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2+ Garazh Me Qera

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 20:02 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 ME QIRA ,PRANE KAFE FLORA!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione