Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 6025
Durrës , 1327
Shkodër , 656
Vlorë , 73
Fier , 51
Sarandë , 17
Elbasan , 15
Korçë , 9
Lezhë , 6
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Sot 11:23
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Tek spitali Amerikan 2 jepet me qera apartamet 3+1 400 euro

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
15 Mar 13:47
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

ZYRË ME QERA NË BLLOK

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140

Sot 13:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Jepet me qera 1+1 prane tod trungu durres

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 13:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 Rr.Gramoz Pashko

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 13:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Tek Zogu Zi jepet me qera apartament 2+1+2 550 Euro

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 13:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me qera ne Qender, (ID 4219300).

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 13:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 13:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Rruga Dibres jepet me qera apartament 1+1 450 euro

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 13:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera apartament 3+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 13:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Rruga Dritan Hoxha, jepet me qera per zyra apartament 1+1,

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 13:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 13:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Rruga Dibres jepet me qera apartament 2+1 450 euro

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 13:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 13:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Ne zonen e Rruges se Elbasanit jepet me qera apartament 1+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 13:00 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera 1+1 kati i 1 prane Isa Boletinit

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:00 Apartamente , Shkodër

Jepet me qera 1+1 kati i 4 me ashensore

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Tek Ish Ekspozita jepet me qera apartament 2+1+2 550 €

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 12:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 me Qera me nga deti ne plazh

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 150
Sot 12:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I NJE VILE 2+1 ISH KËNETA!

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 12:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2, Ali Demi, Tiranë.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120

Dëshironi të zhvendoseni në Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Apartamente me Qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Apartamente me Qera


Nëse je duke kërkuar për Apartamente me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Apartamente me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Apartamente me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Apartamente me Qera në MerrJep.al


Posedoni Apartamente me Qera? Krijo njoftime per Apartamente me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione