Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamente Jepet me qera në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera | Apartamente | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Mar 13:51
Linku:
Apartamente , Durrës

Jepet me qera apartament 2+1mepamje nga deti

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90

Sot 00:41 Apartamente , Durrës

Apartament me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:53 Apartamente , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QERA NE PLAZH!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 21:53 Apartamente , Durrës

JEPET MAGAZINE ME QIRA NE DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Dje 21:53 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 21:38 Apartamente , Durrës

Jepet ap/ment me qera per afat te gjate! Rrota e kuqe plazh!

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 21:15 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 21:15 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:04 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:04 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera Ditore, Prane Hotel Palace

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

Apartament me Qera Ditore

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 20:58 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Papafingo 2+1,Me Pamje Nga Deti

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 20:55 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 20:52 Apartamente , Durrës

Super Apartament 2+1+Garazh Me Qera(Vollga)

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 20:52 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 Me Qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 20:49 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1, Pjese E Nje Vile 3-Kateshe

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 20:49 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera ,Seeview

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 20:45 Apartamente , Durrës

Apartament me Qera Ditore/mujore shkembi kavajes

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Dje 20:42 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 20:42 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2+ Garazh Me Qera

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 19:37 Apartamente , Durrës

Dyqan 100.2m² L.Nr.5 Durres

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 19:28 Apartamente , Durrës

jepet me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:44 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRAN KAZAZIT!

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 18:41 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI TRETE I NJE VILE NE LAGJEN 17

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:25 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera,I Pamobiluar

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 18:25 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1 Me Qera ,Seeview

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 18:16 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 18:16 Apartamente , Durrës

Apartament Me Qera 2+1+2+Garazh

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 18:16 Apartamente , Durrës

Papafingo Me Pamje Nga Deti 2+1 Me Qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 18:16 Apartamente , Durrës

A Seeview Apartment 2+1+2 For Rent

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 18:12 Apartamente , Durrës

Super Apartament 1+1 Me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 18:12 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 2+1, Pjese E Nje Vile 3-Kateshe

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 18:09 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 18:00 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE DURRESIT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
Dje 17:59 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+ Garazh Me Qera

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 17:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 AFER KOMPLESK FLORIDA, PLAZH!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 17:56 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1+2 Me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 17:56 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI 3 I VILES NE VOLLGA

460 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 17:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA ! ME PAMJE DETI

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 17:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:53 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 AFER SPITALIT!

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 17:50 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 TEK DREJTORIA E POLICISE!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 17:47 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I NJE VILE 2+1 ISH KËNETA!

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Apartamente | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione