Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartament - Apartamente Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament,kategori Apartamente,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj apartament Të gjitha | Apartamente | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:16 Apartamente , Fier

Shitet Apartament 3+1 + 2tualaete + 3 ballkone+ garazh

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:29 Apartamente , Fier

Shitet apartament 2+1 i mobiluar në Fier

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:53 Apartamente , Fier

Shitet ose jepet me qera apartament ne L,15 tetori

46 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 11:53 Apartamente , Fier

Apartament ▪︎3+1+1▪︎kati 3-te▪︎"15 Tetori Fier"

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 10:47 Apartamente , Fier

APARTAMENT QERA DITORE ��

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
25 Mar 12:55 Apartamente , Fier

Shitet apartament 2+1 lagjia 15 Tetori Fier

1 LEK

Numri i dhomave: 3
25 Mar 10:53 Apartamente , Fier

Shitet, Apartament 2+1, Lagja Kastriot, Fier

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Mar 18:09 Apartamente , Fier

FIER SHITET APARTAMENT 2+1

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Mar 15:49 Apartamente , Fier

Jepet me qera papafingo

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
24 Mar 14:03 Apartamente , Fier

Apartament luksoz 2+1 ne Qender te Fierit

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Mar 00:51 Apartamente , Fier

Shitet apartament 1+1 në Roskovec

18 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Mar 19:33 Apartamente , Fier

APARTAMENT 2+1

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
21 Mar 15:58 Apartamente , Fier

Shitet apartament pran ETC okazion !!

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
21 Mar 13:07 Apartamente , Fier

Papafingo 3+1+2,(228m)L Apollonia.

98 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
21 Mar 13:07 Apartamente , Fier

okazion Apartament2+1ne Patos

16 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
16 Mar 15:01 Apartamente , Fier

Shitet Apartament ne Qender Te Fierit

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Mar 11:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Fier

Jepet me qera Apartament 2+1 lagja Fier-13765526

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Mar 14:01 Apartamente , Fier

Shitet apartament 2+1 Fier perball poliklinikes

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Mar 13:07 Apartamente , Fier

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1 NË LAGJEN "LIRI" FIER.

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
15 Mar 13:07 Apartamente , Fier

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 NË LAGJEN "8 SHKURTI" FIER.

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
15 Mar 12:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Fier

Jepet me qira Apartament 2+1 Fier-13771216

18 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Mar 08:28 Apartamente , Fier

SHITET APARTAMENT (174m2), 3+1+2+2

94 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Mar 13:15 Apartamente , Fier

Apartament 1+1 me qera prane Etc Fier

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
13 Mar 09:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Fier

Shitet Apartament 1+1 Lagjia Apollonia-13743450

4 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
12 Mar 13:59 Apartamente , Fier

Jepet me qera apartament 1+1 , 160 mije leke

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Mar 20:58 Apartamente , Fier

Apartament

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
07 Mar 18:06 Apartamente , Fier

APARTAMENT QERA DITORE ��

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
06 Mar 09:35 Apartamente , Fier

Patos

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Mar 09:45 Apartamente , Fier

Super apartament 3+1

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
03 Mar 21:33 Apartamente , Fier

Okazion Shitet apartament 1+1

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament | Të gjitha | Apartamente | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione